Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rivotril + alkohol mennyire...

Rivotril + alkohol mennyire veszélyes kombó?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 20:36
 1/8 anonim válasza:
Ha akarsz egy félájult,kómás estét hajrá. Én inkább egy jó jointot javasolnék. :)
2020. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor rendszeresen szedtem a rivót (2mg/nap), többször is eljártam inni, volt, hogy istenesen beb@sztunk, és soha nem ártott meg jobban a pia, mint amúgy. De ha mondjuk direkt piálás mellé beveszel egy csomó rivót (főleg úgy, hogy amúgy nem is szeded), az nem hiszem, hogy jó ötlet.
2020. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiüt rendesen.
2020. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alapszabály: gyógyszerre sosem iszunk alkoholt! Ha mindenáron be akarsz tépni, inkább füvezz.
2020. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi. Volt, h piálással egy időben vettem be 2mg-t, és nem volt semmi különös. De persze te inkább ne csináld
2020. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha egyébként is szedsz Rivotrilt és a megszokott adagod mellé borítasz be némi szeszt, nem sokat fogsz észlelni belőle. Az első 1-2 alkalommal meglepődhetsz, hogy jobban horzsol a nagyfater szilvája, mint szokott, de annyi. Ha viszont nem szeded vagy a szokott adagodnál többet veszel be és arra iszol rá, akkor erősen odacsap az agyadnak.

Bár ez a kombináció egyébként nem jó semmire. Ha világfájdalmad van és csak mihamarabb szeretnél elszédülni, akkor teljesen felesleges a Rivotrilt pazarolni, azt megoldja a szesz is, csak több kell belőle. Ha meg csapatnád hajnalig, mer' jó a buli, arra pont nem jó a benzodiazepin alkohollal: lelassít, elaltat, azt' nem hogy hajnal 4-kor afterozás nem lesz, de már éjfélkor az asztalra dőlve fogsz aludni, mikor a többiek indulnának meghódítani az éjszakát.

2020. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha álmatlanságban szenvedsz akkor csináld, a rivo amire te gondolsz nem alkalmas. Ha többet veszel be - megkezded a téliálmot ennyike.
2020. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írd be youtube-ba hogy turbó titán és meglátod. :)
2020. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!