Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az szerintetek gáz lenne, ha...

Az szerintetek gáz lenne, ha csinálnék instán 10-20 kamu profilt és belikeolnám a saját képeimet?

Figyelt kérdés
Az én képeimet max 20-an likeolják, de az osztálytársaimét 60-70-80-an likeolják, van, akinek egy képére 250 like jön (azért annyi profilt nem fogok csinálni). Arra gondoltam, hogy csinálok vagy 20 kamu profilt, feviszem mindnek a követést kb. 100 követőig, aztán belikeolgatom a képeimet.
2020. jún. 11. 21:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
83%
Jó sok időd van és nagy problémáid, komolyan irigyellek.
2020. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
60%
Mi értelme lenne ennek ? :)
2020. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Az nem gáz, hogy ennyi likeod van, inkább az, hogy nem becsületes módon akarsz "önigazolást" nyerni. Igazából az embereknek szerintem fel is tűnne, meg tényleg, ha elfogadod, hogy ez van, az sokkal méltóságteljesebb :/ Egy idő után úgyis változni fog
2020. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!