Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon szomorú vagyok amiatt...

Nagyon szomorú vagyok amiatt mert nincsenek barátaim, barátnőm, mit csináljak hogy ne ez jusson állandóan az eszembe?

Figyelt kérdés

Mindig is eléggé magányos voltam, de mostmár nagyon zavar, szinte nem telik el úgy egy óra hogy ne legyek emiatt szomorú.

Nagyon hiányzik egy barátnő akivel szerethetjük egymást, és beszélgethetnék.


Más is van így? Hogyan tereled el a gondolatodat?

22/f


2019. máj. 2. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Leköt a nagy betűs élet. Dolgozni kell, hogy befizessem a számlákat és az albérleti díjat. Este meg örülök, hogy lyuk van a s-ggemen és szellőzik.

Mondanám, hogy sajnállak de nem éri el az ingerküszöböm. 30+ év, senkim sem volt és senkim se maradt (0 kapcsolat, és a család is b-szik rám). De letojom. Az emberek hülyék.

2019. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Idővel elmúlik, belátod, hogy nem érdemes emiatt parázni.
2019. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nincs sok megbízható ember. Rengetegen hátba fognak támadni
2019. máj. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
A csajt pedig neked kell keresned
2019. máj. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Van valami hobbid, sportod? Én ezeken keresztül ismertem meg egy halom embert, lettek barátaim és a párommal is így találkoztam.

Pl sport lehet a futás, aztán jelen kell lenni különböző fórumokon, rendezvényeken, beszélgetni kell más emberekkel (pl tanácsot kérsz), aztán a többi alakul. Ne nyomulj, azt nem szereti senki, de az egészséges érdeklődés előre visz.

2019. máj. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj valamilyen közösségbe járni és ott találsz barátokat! Akár sport, vagy kúltúrális, vagy szabadidős, vallási programokat keress!
2019. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!