Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Orbán Viktor azt mondta...

Orbán Viktor azt mondta egyetlen magyar sincs egyedül.Akkor hogy lehet,hogy én is és sok más ember is egyedül,magányosan tengeti napjait?

Figyelt kérdés
Én a baloldali kormányzás alatt is magányos voltam,aztán 2010-ben jött a kormányváltás és én a jobboldali kormányzás alatt is ugyanolyan magányos vagyok:(

2020. jún. 17. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Félreértetted, amit mondott.

Ez alatt nem azt értette, hogy mindenkinek kötelezően ad egy párt, hanem, hogyha szorít a szükség, akkor segítenek. Kórházi ellátás, kedvezmények, támogatások, stb.

Az sajna a te magánügyed, hogy magányos vagy.

2020. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
És a kérdező szavazata is 1-et ér, mint egy értelmes emberé...
2020. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Úgy van ahogy az 1es írja. A magányodról te is tehetsz, járj közösségbe, legyen hobbid, legyél nyitott.
2020. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
sajnálom hogy tőlünk kell megtudnod, de a mindenkori kormány nem azért van megválasztva, hogy kerítőnőt játszon neked...
2020. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha valaki, akkor én aztán abszolút nem akarom védeni a kormányt, de szerinted az az ő dolguk lenne, hogy társat találjanak neked??? Mit szeretnél? Rendeljenek ki melléd egy fizetett barátnőt? Ha nem tudsz magadtól találni senkit, akkor engedd el, ne másokat hibáztass.
2020. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én látom a kérdésben a poént.
2020. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki ez a mániája: harcias magyarkodás, közben éreztetni, hogy azért nem te vagy a Jani, hanem ő, mert egymaga mindent elrendez, elintéz II. Chuchk Norris-ként.
2020. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

5

És mi van, ha valaki azt gondolja, hogy IGEN, TALÁLJANAK nekem társat. Nem kell fizetni se barátnőt, se barátot, hanem ott van nekik a választói listájuk, megvan benne egy csomó adat, már csak szakértők kellenének, hogy valahogy összepászítsanak hasonló embereket.

Lehetne mondjuk a kormányhivatalnak egy élő meg egy online szolgálata, megyénként, a facér erre kitanult ügyintézők felvennék a részletes adatokat, és számítógéppel kidobatnának lehetőségeket minden jelentkező magányos embernek.

Az állami hivatal még azt is ellenőrizni tudná, hogy mondjuk nem csaló-e a jelentkező. Házas, van gyereke, pedig azt mondta, hogy nem, vagy hazudik-e valami körülményről, ami fontos lehet egy ajánlott párban.


Gondolkodhatunk még tovább is, eddig ez jutott eszembe.

2020. júl. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8: Ez komoly? Vissza a középkorba? Megrendezett házasságok/párkapcsolatok?
2020. júl. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9

Nem lenne kötelező, és lehetőségeket írtam, többesszámban.

2020. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!