Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Orbán Viktor azt mondta...

Orbán Viktor azt mondta egyetlen magyar sincs egyedül.Akkor hogy lehet,hogy én is és sok más ember is egyedül,magányosan tengeti napjait?

Figyelt kérdés
Én a baloldali kormányzás alatt is magányos voltam,aztán 2010-ben jött a kormányváltás és én a jobboldali kormányzás alatt is ugyanolyan magányos vagyok:(

2020. jún. 17. 11:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
#10: Igen, értem, attól még nonszensz, hogy egy harmadik fél kiközvetít neked, valakit, aki (szerinte), majd jó lesz neked. Aki nem kell a másik nemnek, az akkor se fog kelleni, hogy odateszik valaki elé, hogy nesze, ő jó lesz neked
2020. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az állatvilágban, amelyik állat nem elég rátermett, az nem fog szaporodni. Az embernél miért kell, hogy kivétel legyen? Ha valaki nem képes párt szerezni, annak tuti oka van.

Az ilyen kényszer párosításoknak régen se volt jó vége. Vagy megcsalás lett a vége, esetleg valami "baleset" érte az egyik felet. Olvasd el a Tiszazugi méregkeverő asszonyok sztoriját, ott is a kényszerházasság volt az egyik fő ok.

2020. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11

Igazából nem 3.fél, hanem egy adatbázis, ami a benne lévő a kívánalmaknak megfelelő, szóbajöhető "valakiket" szűri ki a keresőnek.

És az objektív szempontok szerinti ajánlatból választhatna személyesen a párkereső.


Nincs itt arról szó, hogy valaki "nem kell a másik nemnek", hanem fölgyorsult a világ, lehet, hogy valaki csak azért nem találkozik a hozzá illő párral, mert másik buszon jár munkába.

2020. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13: Mert egy adatbázis az nem egy harmadik kívülálló fél? Nem egy külső tényező, ami eldönti az ember helyett? És ki választ? Nyilván a nő. Tehát a kérdező és a hozzá hasonló lúzer ugyanúgy nő nélkül marad. De legalább egy adatbázis lesz róla, hogy mekkora lúzer.

Felgyorsult a világ meg miegymás? Ennél rosszabb kifogás nincs. XXI. század, az infokommunikáció a csúcson, hála az internetnek még soha senki nem tudott elérni ennyi embert, mint most.


#11

2020. júl. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor mindig igazat mond. Ha szerinte "egyetlen magyar sincs egyedül", és te egyedül vagy, akkor az egyetlen lehetséges magyarázat, hogy te nem vagy magyar!
2021. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!