Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szerezzek barátokat, ha...

Hogy szerezzek barátokat, ha magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Van párkapcsolatom és a családommal is jó a kapcsolatom. Korábban se volt sok barátom, három ember volt, akit barátnak tudtam nevezni. Közülük ketten külföldre költöztek és lassan elkopott a kommunikáció. A legjobb barátnőmben pedig nagyot csalódtam. Nincsenek barátaim, de azt se tudom hogy hol ismerkedjek :( A netes ismerkedésekből pedig általában nem lesz barátság. Nyitott lennék rá, de nekem hiányzik, hogy valakivel tudják néha programot csinálni a párom és a családomon kívül.

2020. jún. 18. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
"A netes ismerkedésből általában nem lesz barátság", de van hogy igen. Nekem így sikerült.
2020. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 alessandro.k válasza:

Szia!

Nekem 8 évig nem volt egy barátom se, de olyan iskolába kerültem, ahol velem egy érdeklődésű emberek vannak.

Emellett eljárok olyan szakkörökre, sportkörökre, facebookos csoportokban vagyok aktív tag, amelyek megfelelnek az én érdeklődésemnek. Mondhatni sok rokonlelket találtam ezeken a helyeken, hiszen az érdeklődési kör sokszor összefügg a személyiséggel.

Emellett nyitott vagyok, mindenkivel őszintén viselkedem, se magamra se másokra nem erőszakolok rá akaraton kívül semmit. Viszont mindenkit tisztelek és értékesnek tartok.

Ha elhívnak valahova, ahová szívesen mennék (még ha új élmény is és izgulok előtte) akkor azt feltétlenül elfogadom. Szakíts időt és energiát a közösségi életre! Ne keress ugyanolyan embereket mint te, lásd meg a szépet és az érdekeset a másban, bátran próbálj ki új dolgokat! És ne izgulj, ne játszd meg magad. Hidd el, ha legjobb barátot nem is fogsz egyből találni, de jó barátokat hamar😄

2020. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!