Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt még olyan emberek...

Vannak itt még olyan emberek akik mindent megpróbáltak, hogy szerezzenek barátokat, ne legyenek magányosok és nem sikerült?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
egy biztos van, aki sokmindent megpróbált.
2014. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán ezt már elmondhatom magamról is. Azért csak talán, mert még nem álltam neki embereket leszólítani. Egyébként folyamatosan ismerkedem a neten, cetliket hagytam itt-ott, minden lehetőséget megragadok az ismerkedésre, de semmi nem lesz soha.
2014. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok pl. szerintem, nekem soha nem sikerült semmi, akármit próbáltam.
2014. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelen!!!! Nekem mindenütt jó, de mindig elzavarnak.
2014. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia Kerdezo. En 17/L vagyok es az eddigi eletem nagyreszet otthon toltottem olvasassal,vagy a csaladdal. Nem is volt nagy igenyem baratokra. Volt/van egy baratnom akivel elvoltam,bar o hol raert hhol nem.Tehat ha pl.nyaron nem ert ra akkor indig egyedul voltam.Most kb.2hete padtarsam kezdte mondani,hogy menjek ki veluk(vele es 'bandajaval')es igazabol nem is vartam semmi nagyot,de nem is itelkeztem elore,hogy vajon milyenek lesznek.Es meglepodtem,hogy milyen hamar befogadtak.Nagyon baratsagosak.Pedig az o eletszemleletuk,stilusuk,gondolkodasuk nagyon elter az enyemtol,soha nem is vonzott. Gondoltam,ezt leirom mert,bar nekem se ment soha a baratkozas,ennyi elutasito emberrel megse talalkoztam mint ahogy te irtad kerdezo.Talan tul ragorcsolsz..vagy nem tudom.Sok szerencset. :)
2014. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

:/ sajnálom,hogy ti is ilyen helyzetben vagytok...

Utolsó ! Köszi,hogy írtál.Neked volt szerencséd...jó,hogy még vannak ilyen barátságos emberek:)

2014. márc. 16. 15:20
 7/12 some1 válasza:
Nálam az a gond, hogy vagy túlzásba viszem a törődést és ezáltal elüldözöm az embereket (többen is neveztek már mindenfélének, nyomozónak zaklatónak...) vagy pedig nem törődöm az egésszel. Azt csinálok amit akarok, ha ők nem keresnek én sem fogom őket. Na most lehet választani.
2014. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
viszont ha vlakinek van jó ötlete, nyitott vagyok az újakra. én még a cetlizést nem próbáltam, gondoltam, hogy pár helyen otthagynám az elérhetőségem, csak általéban úgyis trollok zaklatnának, értelmes emberbe úgysem akadnék.
2014. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

arra viszont készüljetek fel, hogy leszólítósdiban nagyon elutasítóak az emberek, főleg, ha enm vagy előnyös megjelenésű. általában minden a megjelenésen bukik, és nagyrészt ellenekző neműek nyitottak rá.


a lányokról viszont tudni kell, hogy a "rágörcsölsz" stb szövegük hülyeség, 1 átlagos kinézetű lány sosem fogja emgtudni, milyen az, mikor ő próbálkozik, és mindig elutasítják. még a nők is szívesebben barátkoznak nőkkel, és a férfiak is ez előnyös arcú férfiakat kedvelik inkább. ez pszichológia, túlmutat a szexen.


+ma az emberek többsége facebookon lóg, vagy kocsmában, máshol kicsi az esély ismekedni.

2014. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 some1 válasza:
Hát a poén épp az, hogy a hím nemű barátaim többsége szerintem nem néz ki jól x'D most nem arról van szó hogy homo értelemben, hanem csak egyszerűen dagi, vagy ápolatlan. Engem nem zavar, hisz nem látok bennük vetélytársat haverok meg kellenek xD
2014. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!