Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha 26 évesen életem minden...

Ha 26 évesen életem minden fontosabb döntését megbántam, akkor van még értelme életben maradnom?

Figyelt kérdés
Amit csak lehetett, elrontottam. Család, barátok, szerelem, munka, tanulás, sport, egészség, kikapcsolódás. Mindig rosszat választottam. Valamire már nincs is több lehetőségem. Nem várok, nem remélek már semmit.

2020. jún. 26. 17:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs gyereked, akkor még előtted a világ! :)
2020. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Durva, h vannak akik még annak az illúziójában élnek hogy létezik rossz döntés. Pedig szimpla logikával rá lehet jönni, hogy soha nem halasztasz el semmilyen lehetőséget, és sosem választod a rosszabbat. Kb. kínzod saját magad. De szerintem sosem fogsz ebből kijönni, őszintén. Nem hiszem h ki akarnál jönni valaha.
2020. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Persze. Még előtted az Élet, alig mentél bele.
2020. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!