Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik voltak már egyedül...

Akik voltak már egyedül myaralni, milyen élmény volt?

Figyelt kérdés

Senkivel nem tudok összehozni egy nyaralást, és sokan tanácsolták, h vágjak bele egyedül..

30N



#magány #nyár #nyaralás #Szervezettút
máj. 11. 17:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
8%

Egyedül? Ugye ezt nem gondolod komolyan?


Az élmények akkor érnek valamit ha van kivel megbeszélni, átélni, megosztani.


Olyan unalmasan és szánalmasnak fogod erezni magad, hogy belerokkansz.

máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

És ha valakinek épp nincs kivel mennie, akkor gubbasszon a lakásába egyedül?! Az jobb, mert senki sem látja?


Voltam már egyedül nyaralni. Jó volt a szabadság, én döntöttem el, hogy épp mit szeretnék, nem kellett egyezkedni.

máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem voltam, meg nem érzek rá késztetést. De ha éreznék rá, akkor mennék.
máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Ízek imák szerelmek. Kb hasonló élményben benne lennék
máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
En nem nyaralni, hanem hosszutavon utazni, onkenteskedni voltam egyedul, sokat. Eletem elmenye volt 🙂 Mindig volt tarsasag. De siman elmegyek moziba, szinhazba stb is egyedul, ha ugy jon ki a lepes.
máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

Jézusom ennyire gáz hozzászólást, mint amit az első ideszart. :D


Noha tud extra örömöt adni, ha egy élményt megoszthatunk másokkal, vannak dolgok, amiket egyedül is érdemes megcsinálni, vagy esetleg úgy a legjobb. Engem ha őszintén érdekel egy múzeumi kiállítása pl, akkor sokkal szívesebben látogatom meg egyedül, mert akkor tényleg bele tudok mélyedni a dologban. Barátok mellett csak végigbeszélem az egészet. Direkt nyaralni nem voltam egyedül, de átutazóban voltam már 1-1 napot egyedül több helyen, pl Brüsszelben, és teljesen jó volt.

máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
5%
Ahhoz azért már nagyon saddonak kell lenni hogy egyedül menj nyaralni.
máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagy ki az a saddo?
máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
67%

Utaztam már egyedül, nem volt rossz egyébként, elég kötetlen volt, nem kellett rohanni sehova. :D

1-es kicsit nyersen fogalmazott, de részigazság van benne: társasággal tényleg jobb menni bárhova, együtt lófrálni haverral, egy doboz sörrel a kézben, nevetni.. 😃😃

máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, érdemes. Ott is lehet ismerkedni aztán ki tudja?
máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!