Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül érzem magam....

Nagyon egyedül érzem magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 eves lany vagyok es nagyon egyedul erzem magam. A szuleim sajnos mergezo szulok, igy nehezitik a dolgom minden teren. Termeszetesen veluk sincs jo kapcsolatom. Noverem elkoltozott,mar sajat csaladja van. Havonta talalkozunk igy, hogy van idonk. Ocsem teljesen kulonbozik tolem, o nagyon introvertalt, el van maganak egyedul. Nem nagyon keresi a tarsasagom.

Osztalytarsaimmal sem ismerjuk egymast. Nagyon klikkes az osztaly es csak feluletes barati kapcsolatom van ott nehany.

Ezen kivul van par internetes baratom, ebbol ketto nem ir nekem, ha en nem irok rajuk. Egyikojuk nagyon messze el es csak ritkan tud irni nekem.

Maganyos vagyok es eleg nehez idoszakon megyek keresztul.

Hogy lehet ezt atveszelni? Hogy lehet megbaratkozni a gondolattal, hogy egyedul vagyok? Mindig elszomorodom e miatt. Meg lehet ezt szokni? Mit tehetnek?

Egyre jobban belefeledkezem a hobbimba, ami nem baj, de megis neha faj a tudat, hogy masok bulizni jarnak, van rgy barati tarsasaguk en pedig csak otthon ulok es sorozatokat nezek.



2020. júl. 18. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik megyében élsz ha nem titok?
2020. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még iszonyat fiatal vagyok, de úgy érzem mintha borzasztó rég éreztem volna hasonlót, hogy még érdekelt mit csinálnak mások és ahhoz mértem magamat.

Hát nem tudom, válts át másba. Ha nincs barátod, akkor nincs, ne akarj. Egyedül vagy, de ki nincs igazán? Miért nem jó egyedül? Én mindent megkérdőjeleznék. Sokszor az a rossz amitől féltem, kiderült hogy hatalmas jót rejt magában.

2020. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Mindjárt sajnállak:)))

Itt a jó idő s ha karantén sem lesz, akkor ki lehet mozdulni rendezvényekre-kiállításokra vagy fogod magad valami tanfolyamot keresel...tánc, rajz, fotó...stb, ott haverkodhatsz, emberek közt lehetsz.

Esetleg beállsz önkénteskedni állatos helyekre...ott a net, bogarássz valamit.

Csinálj youtube csatornát-haverkodj ott is akár hobbiddal...

Annyi lehetőség van...nem értelek...

2020. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leszünk barátok?
2020. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg elmehetnél önkéntes munkára - szerintem NAGYON HAMAR BELETANULHATSZ a munka világába, és villámgyorsan tudnál önállósodni.


Fogadó szervezetek rengeteg helyen vannak. (Egyházi körökben is tárt karokkal várnak valószínűleg - én még nem jutottam el egyéb kötelezettségeim miatt.)


De azt tudom, hogy vannak nagyon ígéretes, figyelemfelhívó hirdetések, önkéntes munkára várnak jelentkezőket, csoportokat lehet alakítani, beszélgetni, stb.


Rendkívül nehéz helyzetben voltam - és sokkal idősebben, mint most te 42(!) évesen - mégis kis híján boldog házasságot kötöttem, csoportalakítás ígéretével...


A mihamarabbi önállóság IGENCSAK KEDVEZNE AZ ÖNBIZALMADNAK - és fiatalon akár még SIKERES HÁZASSÁGOT IS KÖTHETSZ! (Hamar családot tudnál alapítani,

és társai, stb.)

2020. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az internetnek hála rogyásig vagy lehetőségekkel. Itt is kapod majd a privát okát szerintem. Azt pedig tanuld meg, hogy az ilyenfelmekben lévő egész életen át tartó barátság nem túl gyakori.


Egyébként mi az oka, hogy nincsenek barátaid? A természetes miatt vagy egy kis zsákfaluban laksz?

2020. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én is 😭
2020. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!