Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül érzem magam....

Nagyon egyedül érzem magam. Nincsenek barátaim. Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

2 éve minden ismerettségem elkopott. Mindenkinek családja lett, külföldre ment. Szeretnék újra egy közösség tagja lenni. Tudom hogy ez most a járvány miatt még nehezebb. Mit ajánlotok?

25/l


2020. máj. 9. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Beszélgess emberekkel, neten. Bárkivel aki szimpatikus, bármiről amire nyitott. Aztán majd kialakul, ha kölcsönös a dolog. Ha viszont egyirányú, ne erőltesd, mert nem lesz jó vége.
2020. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

ha közösség tagja akarsz lenni, ahhoz először meg kell találnod azt a közösséget

milyen fajta közösségben éreznéd jól magadat? milyen hobbijaid vannak? miket szeretsz?


de akár az ilyen keresztény szektás közösségek is szóba jöhetnek, ha hiszel ezekben, ott sokan befogadnak, csak valamit valamiért alapon megy kicsit a dolog :)

2020. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ateista vagyok, szóval a vallási szekta kizárva.
2020. máj. 9. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
#3 akkor azt jelenti hogy intelligens vagy, így még nehezebb dolgod lesz sajnos, bár nem feltétlen kell tudnia ezt bárkinek hogy miben hiszel vagy nem. Nekem is kezdenek elkopni a haverjaim, én például dartsklubba járok hetente normál esetben, alig várom már hogy ennek az egésznek vége legyen és mehessek. Talán rajtad is segítene valami ilyesmi, dehát sajnos ez is csak akkor megoldás ha nem a jelenlegi korlátozások vannak érvényben.
2020. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sportkör és társasjáték klubb amit javasolni tudnék.
2020. máj. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha online szeretnél ismerkedni, akkor vannak pl kifejezetten barát kereső csoportok Facebookon, vagy ilyen témájú fórumok.

Nekem is írhatsz ha szeretnél beszélgetni, szintén egyedül érzem magam.


27/N

2020. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
15%

A válasz az, hogy pontosan tudod te mit kell tenni. ki kell írni akármelyik weboldalra, hogy fiatal nőként magányos vagy és már jönnek is a nyálukat csorgató emberek.


2-3-4 Ugyan én is ateista vagyok, de ez undorító. Egyik az, hogy elég görény dolog más vallási felekezeteit leszektázni. (ha meg a 2 es tényleg szektákra gondolt, akkor meg ritka hülye ötlet lenne fanatikusokhoz járni ismerkedni...)

A másik, hogy hogy van az, hogy a keresztényekkel van a legkevesebb gond a világon, mégis az egyetlen támadható vallás? Bármi más vallást leszólsz (akármilyen okból) akkor mindenki megtámad. Bezzeg a keresztényeket még szinte bátorítást is kapsz.

Mi ez a kettős mérce?


a 4 esnek meg üzenem, hogy értem én hogy be kell nyalni, mert fiatal nő de annyiból hogy nem hívő nem következik hogy intelligens (vannak dinka ateisták is). És abból se következik hogy valaki ostoba ha valaki hívő. Mindenki abban hisz amitől megnyugszik kicsi lelke.

2020. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
#7 ember hogy te mekkora idióta vagy, biztos hogy valami komplexusod van amit kezeltetni kellene, rohadtul nem érdekel senkit a vallási agymenésed. Ja és nincs okom "nyalni" senkinek mert fiatal nő, te dilettáns mentálisan sérült kelt tészta, ugyanis barátnőm van 🙂 Annak meg nyugodtan utánanézhetsz hogy több felmérés alapján is az ateisták ÁLTALÁBAN intelligensebbek mint valamilyen vallást gyakorló embertársaik. És valóban jól mondtad, vannak dinka ateisták is, szépen önkéntesen kiraktad ide magadat elénk hogy lássunk rá egy példát 🤡
2020. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!