Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet tenni, ha szakítás...

Mit lehet tenni, ha szakítás után egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés

Sajnos már egyébként is társas magány volt, egyébként is csak hétvégente találkoztunk, pedig csak 10 km volt közöttünk, és kocsija is volt, meg munkanélküli volt x hónapja, szóval otthon ült és semmi dolga nem volt. 7 évet voltunk együtt.


Barátnőm az sokszor 300 kmre van a pasijánál hetekig, nagy nyári programok most nincsenek (bár talán jobbik eset, mert úgysem nagyon tudnék kivel menni). Lakni anyummal lakok, ő 55 éves, aztán beszélgetünk meg kertészkedünk, de így is unalmas. Tesómhoz meg a családjához szoktunk eljárni hétvégente.


Persze így is áldottabb vagyok mint az átlag, mert van anyukám, tesóm, egy barátnőm, kollégáimmal is nagyjából elvagyok. Igazából egy velem egy szintén lévő lelkitárs hiányzik.

A párom nem volt egy nagy beszédes és lelkifröccsös ember, de mindig lehetett rá számítani... Ha baj volt, vagy mennem kellett valahová, akkor jött, kisegített. És talán emiatt érzem magam egyedül. Pedig egy talpraesett, okos lány vagyok, mindenhol megállom a helyem és mindent kikaparok magamnak. Csak olyan rossz, hogy mikor mélyponton vagy vagy összeesküdnek ellened a körülmények, akkor nincs kit hívnod...pedig azért itt van a családom.


Szerintetek mit tehetnék?

Még csak 1 hónap telt el, de úgy érzem, megrekedtem, és talán pszichológushoz kéne fordulnom, hogy helyesen tudjam ezt feldolgozni magamban.


Kinek milyen története van ilyen élethelyzettel kapcsolatban?


Köszönöm

23L


2020. jún. 6. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Vissza lehet fogadni az exet. Nincs rá esély?

Úgy tűnik Ő nem volt egy rossz választás.

2020. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Társas magány- Gondoltál arra, hogy ő most levert hangulatban van, Neked kellene őt megtámasztani, erősíteni. A közös jövőtök és a leendő gyermekeitek érdekében.
2020. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
megtámasztani, erősíteni...sőt feldobni.
2020. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Általában ilyenkor jön rá az ember hogy milyen jó lenne egy olyan ember akivel jól megértik egymást stb..

Ezt nagyon nehéz megtalálni.

2020. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Lenne esélyem visszafogadni. De ő nem volt, illetve nem voltunk párkapcsolatra alkalmasak. Nem ragaszkodott hozzám, nem terveztük a jövőt, nem léptünk semerre. Nem volt egy lelki vezető típus ilyen téren. Bennem fel sem merül, még ezek ellenére sem, hogy újra összejöjjünk.


Néhányan félreértették a kérdésem... Nem tudom, mit kéne rajta támasztanom, meg feldobnom, meg jövő meg gyerekek meg ilyenek... Ez logikátlan.


Igen, nagyon jó lenne egy olyan ember, akivel jól megértjük egymást, és megvan közöttünk és csakis közöttünk a lelki kapocs. Hát majd egyszer...

2020. jún. 6. 22:53
 6/14 anonim ***** válasza:

"munkanélküli volt x hónapja, szóval otthon ült és semmi dolga nem volt."


"Nem tudom, mit kéne rajta támasztanom, meg feldobnom , meg jövő... Ez logikátlan."


Szerinted Ő, a lelke mélyén nem volt lehangolt? Vagy az ilyesmit nem érzékeled, nem érdekel? Megbocsáss, de külső szemmel érzéketlennek tűnsz.

2020. jún. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"mindig lehetett rá számítani... Ha baj volt, vagy mennem kellett valahová, akkor jött, kisegített."


"mindent kikaparok magamnak"

2020. jún. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Biztos neki is volt gondja. De ez már hosszú idő óta húzódott. Őt hiába kérdeztem, soha nem volt semmi baja. Főképp nélkülem szeretett lenni. Akkor megadtam neki ezt a boldogságot.
2020. jún. 7. 09:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Értem. Így már kissé más... Ne keseredj el. Vigasztaljon, hogy a nem összeillő párok átlagos esetben 6-8 év után szokták befejezni. Itt is ez történt, persze ez idő tekintetében Neked nagyobb veszteség, mint neki. Elő fordult már, hogy egy tanukt lány 15 évet vesztegetett el egy pasasra, aki végül közölte, rájött, hogy ő egyszerűbb, iskolázatlanabb nőre vágyik, akivel nem muszáj beszélgetni:)
2020. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
jav: ...persze, AZ idő tekintetében Neked nagyobb veszteség, mint neki.
2020. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!