Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jól érzem,hogy az internetes...

Jól érzem,hogy az internetes társkeresés nem vált be az embereknek?Hogy nem lett divat az interneten társat keresni?

Figyelt kérdés
Ismerőseim közül mindenki vagy az osztálytársával,vagy a munkatársával,vagy évfolyamtársával jött össze.Egyikük sem olyannal,akit az interneten ismertek meg.Egyikőjük sem használja ismerkedésre az internetet.Facebookon is olyanokkal beszélgetnek,akiket személyesen is ismernek.Munkatárs,osztálytárs,iskolatárs,szomszéd.Idegenekkel nem beszélgetnek a neten.Mintha kiment volna a divatból az internetes társkeresés.Vagy nem is volt divat?

2020. júl. 20. 00:27
A kérdező szavazást indított:
A hagyományos párkeresés a jó
Az internetes társkeresés a jó
Az internet nem társkeresésre való
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Az ellenkezőjét tapasztalom, óriási teret nyert az internetes társkeresés, élen a Tinder-rel.
2020. júl. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, amikor a "tindereszés", mint fogalom önálló szóvá vált, szerintem vicces azt mondani, hogy nem vált be a netes társkeresés...
2020. júl. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 és #2 válaszoló.Szerintem sokan csak azért használják a társkereső oldalakat,hogy nyugodtan tudjanak aludni.Hogy elmondhassák,ők megtesznek mindent hogy párt találjanak,de valójában nem tetszik nekik a társkeresés ebben a formában.
2020. júl. 20. 00:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akiket ismerek, azon találtak a neten párt, nem csak mondják. És nem dugópajtit, normális párt.
2020. júl. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
#3: Tök oké, hogy szerinted ezért használják. Ettől függetlenül ott a valóság, amiben teljesen más miatt használják.
2020. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem jol erzed.
2020. júl. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem vált be? Ott találtunk egymásra a barátnőmmel.🙂
2020. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Igaz, nem társkeresési szándékkal, de a neten ismerkedtem meg a férjemmel 8 évvel ezelőtt és 2 és fél éve vagyunk házasok.
2020. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: Ez egy predesztinált kérdés. Te már eleve kijelented, hogy nem vált be, mert neked nem vált be, és mások egyetértésével akarod alátámasztani a sikertelenséged vélt okát. Nekem eddig öt komoly, több éves kapcsolatom lett internetről, és kb. 10 kevésbé komoly. Emellett jópár baráttá alakult nőt is ott ismertem meg. Ehhez képest élőben csak nagyon kevesekkel jöttem össze, és velük sem jutottak messzire.

Ez alkati kérdés is, kinek mi működik. Aki jobb a rögtönzésben, és nyílt, extrovertált, bulizós fajta, annak általában személyesen alakulnak a párkapcsolatai. Aki írásban tudja magát jobban kifejezni, és introvertáltabb, az jobban jár a netes formátummal.

2020. júl. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
"Jól érzem, hogy nem vált be...?" Ha Te így érzed, nyilván így van, és ebben azok fognak megerősíteni, akik ugyanígy éreznek. Erre és az ellenkezőjére is rengeteg példa van, sőt a saját életemből is tudok olyan példát, időszakot mondani, amikor ment a szekér, és olyat is, amikor nem jött össze. Még valami: szerintem ne az érdekeljen, "divat"-e interneten társat keresni. Egy lehetőség csupán, amivel lehet élni és sajnos visszaélni is...
2021. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!