Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annak hogy nem merek leszólíta...

Annak hogy nem merek leszólítani egy lányt az utcán,lehet az az oka,hogy láttam,hogy egy ilyenért majdnem megvertek egy fiút?

Figyelt kérdés
Mármint nem a lány akarta megverni hanem a barátja.Ez úgy történt hogy egy fiú leszólított egy lányt az utcán,akinek ez nem tetszett,szólt a közelben lévő barátjának,aki odament a fiúhoz,elkezdett vele kiabálni,hogy mit képzel,én azt hittem meg is fogja ütni,de nem ütötte meg,csak kiabált vele 2 percig,aztán tovább mentek a lánnyal.Amikor késztetést érzek,hogy leszólítsak egy lányt,mindig eszembe jut ez a történet.És akkor inkább nem szólítom le.

2020. júl. 21. 19:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Utcán úgyse sikerül, ha szingli akkor se. Csak ha valami nagyon jó pasi vagy.
2020. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Miért ne sikerülne? Én sem vagyok a híve, de apám egész életében "utcán" (értsd: fürdőhelyen, színházban, moziban, vagy akár szó szerint az utcán, közterületen) ismerkedett, eléggé sikeresen.
2020. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 én nem attól félek hogy visszautasít,mert tudom hogy az is benne van a pakliban,hanem attól hogy én is úgy járok mint az a fiú.Vagy én még kapok is egy két pofont.
2020. júl. 21. 19:31
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

Egyszer oda jött hozzám egy pasi az utcán, kb 3 percig próbálkozhatott, de én meg sem nyikkantam. Azt hittem ki akar rabolni. De valszeg tényleg csak felakart szedni. :D Én vevő lennék egy ilyen közeledésre egyébként, csak ne úgy gyere oda mint egy sorozatgyilkos, hanem mondd mit szeretnél.

És vajmi kevés esélye van egyébként hogy bárki is megverne. Vagy a csaj volt túl nyafka, vagy a srác mondott olyat, amiből verekedés lett. Figyeld meg kihez mész oda.

2020. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#4 nem lett verekedés csak majdnem.A srác úgy indított,hogy azt mondta a lánynak hogy szép vagy.A lánynak nem tetszett,hogy a fiú így szólította le.
2020. júl. 21. 19:35
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Az én barátom például nem zavarja, ha ismerkedni próbálnak velem, hiszen tudja, hogy esélyük sincs.

Ha nem egyértelmű egy külső szemlélő számára, hogy együtt vagyunk (nem fogjuk egymás kezét, kicsit messzebb állunk), akkor szoktak nálam próbálkozni, amit a lehető legudvariasabban és leggyorsabban elutasítok, mondva, hogy barátom van. Egyszer volt, hogy a visszautasítás során elfordultam a sráctól, ő pedig elkapta a csuklómat és visszarántott. Na, a barátom ekkor odajött, és behúzott a srácnak.

A verést általában kiprovokálja az ember. Vagy azért, mert bunkón és rosszul közeledett, vagy mert nem fogta fel a nemet. Értelmes ember ok nélkül nem üt. Figyelni kell, hogy kihez mész oda.

20/L

2020. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Először is nézd meg, hogy van e valakivel a lány mert ha egy pali ott sétál mellette az nyilván a barátja lesz

Szóval akkor ne szólítsd le

Azoknál a lányoknál próbálkozz akik egyedül vannak vagy akik barátnővel járnak, ott elmondhatod a lánynak, hogy nagyon szépnek találod és nem ülne be veled valahová egy kávéra vagy fagyira stb

De jelzem az utcai leszólitások nem nagyon szoktak működni mert bizalmatlanok az emberek egymással, hogy hirtelen egy idegen megjelenik és egyből ajánlatot tesz

De ha szerencséd van bevállalós a csaj vagy tetszel neki akkor összejöhet egy randi

Szóval próbálkozz csak előtte nézd meg, hogy a lány mellett van e hasonló korú pasas mert az nagy valószinűséggel a barátja lesz

Az öltözékedre meg a hajadra figyelj oda, hogy divatos legyen mert a jól láthatóan lepukkant alakoknak zéró esélye van a lányoknál azonnal

2020. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes utcán, pofára ismerkedni. A nőknek is az agyára megy az ilyen, és te is frusztrált leszel a sikertelenségektől. Tudom, hogy könnyebbnek tűnik kinézni a tömegből egyedül bolyongó nőket ahelyett, hogy pl kiépítenél egy szociális hálót magadnak ismerősökkel, és programokkal, amiken lehet ismerkedni, de hidd el, nem az.

Ha mégis nagyon akarsz így ismerkedni, akkor képzeld el, milyen lenne, ha egy meleg férfi menne oda hozzád azzal a szöveggel, amit te tartogatsz a lánynak. Mi az, ami már túl rámenős/ízléstelen, és mi az, ami óvatosabb, barátságosabb, mint kanos.

A cél az, hogy ne az legyen a szavaid mögöttes tartalma, hogy "a farkam megrándult, amikor kiszúrtalak".

2020. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#7 kopasz vagyok.A hajam levágattam nullás géppel.
2020. júl. 21. 19:50
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

8

nem hinném, hogy meghívni valakit egy kávéra vagy fagyira annyira buzás lenne

Lehet, ha egy csapat csozé cigánnyal próbálkozik Józsival a fővajda buznyákkal az élen, nagyobb esélye lenne nem?

Vagy inkább akkor ne is lányokat szólitson le hanem menjen egyből egy meleg gőzfürdőbe az izzadt seggek és golyók közé jó férfiasan, ott nem komplikálják túl a dolgokat

2020. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!