Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A vonaton láttam egy lányt de...

A vonaton láttam egy lányt de nem mertem leszólítani. Éppen hallgatta a zenét. Jelenleg 19 éves vagyok és még soha nem volt barátnőm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Semmit, már elszalasztottad a lehetőséget.
2014. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
gyakorold a tükör előtt ismeretlen lányok megszólítását
2014. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha máskor is látod, akkor ne hagyd elmenni.

Vagy ha más tetszik meg...


Egyszerűen legyél határozott, mert a lány magától nem fog rád ugrani...

Ha visszautasít, azt le kell nyelni, esetleg próbálkozni még néhányszor, mert mi van ha csak meggondolatlanul mondott nemet...

Ha pedig nem utasít vissza, csak lesz valami.


Még az is lehet, hogy a csajnak is tetszettél és sajnálta, hogy nem közeledtél...


Egyébként ha zenét hallgat, akkor egyszerű: Bökd meg, hogy vegye le a fejhallgatót, és kezd el neki papolni, hogy mennyire káros a fülnek, és inkább téged hallgasson, az nem káros... :)

2014. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, akkor üljél mellé (illik megkérdezni, hogy szabad-e a hely), ha nincs hely mellette, akkor úgy a közelébe, hogy szemkontaktust fel tudd venni vele.


Ha látod, hogy kiszúrja, hogy nézed, akkor mosolyogj rá kedvesen, és várd hogy visszamosolyogjon, ha ez megvan, akkor szólítsd meg, tök mindegy hogy mit mondasz neki.

Pl. Köszi, hogy ilyen kedvesen mosolyogtál rám, jobb kedvem lett tőle. Kölcsönös bemutatkozás, hova utazunk, mikor utazunk máskor is ezen a vonaton,...

2014. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Ha zenét hallgat, hagyd békén. Ez egyfajta néma jelzés, hogy "Nem akarok ismerkedni, hagyj békén, épp pihenek". Keresztbe tett kezek, lábak, masszív kifelé bámulás, lefele nézés és olvasás - ezek mind Nemek.
2014. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Az 5-ös jól mondja. Én lány vagyok és sokat utazok vonattal, többször vettem már észre ilyen irányú közeledést és mindig hasonlókkal hárítottam, mint amit írt. Zene, olvasás, hű de széép a táj..
2014. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha zenét hallgatok, én sem szívesen ismerkedem, meg a buszon/vonaton töltött idő számomra szent, ott pihenem ki magam a fárasztó nap után, végiggondolom, mi történt aznap, és nem szeretném, ha zargatnának. Meg ciki is lenne a többi ember előtt ismerkedni, inkább akkor szólítsd majd le legközelebb, amikor leszáll a vonatról.
2014. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmit, jön majd más.


Amúgy aki zenét hallgat, az nem akar ismerkedni.

2014. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló volt buszmegállóban egy lánnyal, de sajnos mire eljutottam oda hogy megismerjem összejött mással. Gyávaság sose jó :'d


Jól ki is b4szott velem ez miatt az élet .. xd

2014. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Zsedényi Csaba Kulcs a nőkhöz.

Olvasdel segít hogy több ilyen NElegyen ;)

2014. máj. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!