Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen okokra vezethető...

Milyen okokra vezethető vissza, hogy egy férfi felnőtt korában sem tud leszakadni a szüleiről/édesanyjáról?

Figyelt kérdés

A jelenség gúnyneve "mamahotel" és hasonlók. Egyre gyakoribb sajnos.

De mik eredményezhetik ezt az állapotot, hogy sok férfi még a harmincas éveiben is az édesanyjával lakik, nem alapít családot, nem lesz komoly kapcsolata, gyereke stb.

Kérlek, csak normális válaszokat írjatok. A "mert életképtelenek" és hasonlók nem minősülnek annak.



2020. júl. 22. 18:59
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ha már így belementünk ebbe a témába, azért tegyük hozzá, hogy lakáshoz jutni 2015-ig volt lehetséges szülői támogatás és örökség nélkül. 2015 óta rövid idő alatt megtriplázódtak az árak a CSOK és egyéb mesterséges manipulációnak köszönhetően. 2015 után átlagember számára a lakáshoz jutás egyszerűen lehetetlen.
2020. júl. 23. 21:17
 22/24 anonim ***** válasza:
44%
De egy most 50 éves rég el tudott volna költözni, nem horror lakásárak mellett. Egyszerűen csak egy nagyra nőtt csecsemő az ilyen. A huszonévesek panasza a lakásárakra jogos, én még elcsíptem egy utolsó jó hullámot, mielőtt megduplázódtak (... stb) az árak. De egy 50 évesnek sokkal kedvezőbb lakásvásárlási lehetőségei voltak, nem jogos a hisztije a drága lakások miatt.
2020. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

#10


Mi baj a Babettával? Bármi baja van, az út szélén is megszereled.

2020. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom, én félek a felnőtt léttől. Nem mondanám, hogy szülői baki, lehet alapból vagyok selejtes.
2020. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!