Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen okokra vezethető...

Milyen okokra vezethető vissza, hogy egy férfi felnőtt korában sem tud leszakadni a szüleiről/édesanyjáról?

Figyelt kérdés

A jelenség gúnyneve "mamahotel" és hasonlók. Egyre gyakoribb sajnos.

De mik eredményezhetik ezt az állapotot, hogy sok férfi még a harmincas éveiben is az édesanyjával lakik, nem alapít családot, nem lesz komoly kapcsolata, gyereke stb.

Kérlek, csak normális válaszokat írjatok. A "mert életképtelenek" és hasonlók nem minősülnek annak.



2020. júl. 22. 18:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%

Olvastam olyat is hogy ez ingyen van és így tud gyűjtögetni.

Szülei se kérnek tőle pénzt hiába ott lakik tehát egy élősködő.


Most hirtelen csak ez a pénzügyi helyzet jut eszembe amivel már találkoztam.

2020. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
Miért "sajnos"? Szerintem totál magánügy. Én 50 éves vagyok, és még mindig az Anyámmal élek egy lakásban. Miért? Mert qrvára nincs pénzem önálló lakásra, albiba mehetnék, de arra sajnálom a pénzt. Családot nem akarok, mert utálom a kötöttséget, nekem senki ne mondja meg, mikor mit csináljak. Úgy élek, azt csinálok amit akarok, és nekem tetszik. Ha hétvégén délig akarok aludni, akkor azt teszem. Ennyi.
2020. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
A probléma a mai nők viselkedésében keresendő.
2020. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%
#2 teljesen egyetértek
2020. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
43%
#2 gratulálok, hogy idáig jutottál az életben... (bár magán ügy)
2020. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%

Én is belefutottam egy ilyen pasiba, hát... 🙄


Ő anyagilag megtehette volna, de nem tette meg. Szerintem a szülei szúrták el, mert arra gondoltak, hogy jobb, ha ott marad velük.


Én nő létemre 18 évesen költöztem el a szüleimtől anno, így nem lett semmi a pasival. Ő akkor 41 éves volt. Szerintem ennek mélyebben leledzo lelki okai vannak, és mindenkinel más és más az ok.

2020. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

Mert balkáni fizetések mellé nyugati árak társulnak. Egyedül nem tud megélni úgy, hogy félre is tudjon tenni. Hamár valakivel lakni kell, inkább a szülők legyenek, mint vadidegen albérlő társak.


Én harmincas nőként a szüleimmel élek és magasról teszek rá, hogy kinek tetszik és kinek nem. Gyereket pedig én ilyen országba nem szülök.

2020. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%
#5 Honnan tudod, hogy meddig jutottam az életben? Vagy számodra az a szint, ha valakinek önálló lakása, és csodálatos családja van (amiben esetleg nem boldog)?! Azért mert az Anyámmal lakok egy lakásban, még elképzelhető, hogy többre jutottam az életben, mint te.....
2020. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%

Elképzelhető de nagyon nem valószínű :')

nem az 5-ös voltam.

Hihi

2020. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
50 éves vagyok, anyámmal élek, macskám van és Babettaval járok! Ízirárder öcsém!! 😂😂😂
2020. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!