Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 5 hónapja senki sem keresi a...

5 hónapja senki sem keresi a társaságom. Ez annak betudható, hogy nincs személyiségem?

Figyelt kérdés

Februárban hívott a volt osztálytársam utoljára, ő volt az utolsó akivel beszéltem.


Azóta csak a szüleim,meg ha érdeke úgy kívanja a tesóm hozzám szól.

Na és a 72 éves szomszédom,akivel szoktam dumálni ha éppen találkozunk.


Facebookon sem ír rám senki, pedig még a messengert is letöltöttem anno.


Nincs személyiségem , vagyis legalábbis nincsenek sem elveim sem semmi olyanom ami mellett kitartanék, mindig gúnyt űzök magamból. Például soha nem voltam szerelmes, még randim sem volt mert félek, hogy meglátnak ismerősök és kinevetnek ( ez onnan jött, hogy 3. osztályos voltam és meghívtam egy lány osztálytársam egy kólára aztán egy srác osztálytársam kinevetett, és közben azt mondta ,hogy csajozok azóta ha olyan gondolataim vannam, hogy elhívnék egy lányt valahova akkor az a hang van a fejembe).


Na tehát ez lenne a megjegyzés a kérdéshez. 22 éves fiú vagyok, és nem vettek fel töri szakra.

:(



#magány #kudarc #Érdektelen ember
2020. júl. 24. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor hozd fel a múltat ha építkezni tudsz belőle...akkor is ha fáj. Nem fog újra ez megtörténi! Komolyan mennyi az esélye,hogy ugyanez megtörténjen? Ezt csak egy ostoba gyerekszokás. Ha meg mégis megtörténne se szégyeld magad! Nevesd ki,szomorú lehetsz ha még senkit nem hívtál meg kólára. És nem kell az,hogy mindig legyél valaki. Csak lazulj el és érezd jól magad. Légy őszinte (de ne vidd túlzásba) mond ki amit gondolsz akkor is ha csak a te gondolatod. Ez tesz majd téged egyedivé! 17l
2020. júl. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Flagstaff ***** válasza:
100%

Na de attól, hogy letöltöd a messengert, miért írna rád valaki? Én is letöltöttem a smartbankot, aztán mégse lettem milliomos.

Komolyra fordítva, keress társaságot, ha az hiányzik, ne a sült galambot várd!

Egyébként is, mi van, ha kinevetnek az ismerősök? Magad mondod, hogy egyszer már kinevettek. Túlélted, nem? Biztos megint túlélnéd. Hívj olyan lányt randira, aki nagyon ciki, pl. bajuszos. Akkor legalább tudod, miért nevetnek ki. Vagy keress olyan ismerősöket, akiknek a szellemi szintje meghaladja a 9 éves gyerekekét.

A töri szak miatt részvétem, bár szerintem a töri marha unalmas, de Te nyilván nem így látod.

2020. júl. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem keresed te őket?
2020. júl. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Hát azt látom, te direkt megnyomorítod magad. Minek akarjon bárki is veled bármit, ha te magaddal sem akarsz semmit? Nagyon nem oké valami a fejedben, barátom.
2020. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező melyik egyetemre nem vettek fel?
2020. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!