Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan küzdjem le azt az...

Hogyan küzdjem le azt az érzést, hogy nem kapok figyelmet az ismerőseimtől és az (állítólagos) barátaimtól?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem magam magányosnak és a szabadidőben jól jönne egy ismerős, barát vagy baráti társaság és egy kis beszélgetés, szóval néha ilyen baráti találkozások. Ezeket régebben én próbáltam csak kezdeményezni, mármint a találkozásokat, beszélgetéseket.

Régebben sok figyelmet fordítottam az ismerőseimre és a "barátaimra" próbáltam ápolni fejleszteni ezeket, de egy idő után észrevettem, hogy csak én teszek bele dolgokat ezekbe a kapcsolatokba, én tulajdonítok jelentőséget nekik. Szóval rengeteg energiát "pazaroltam" ezekbe az ismeretségekbe és kapcsolatokba, de egy idő után azt éreztem, hogy nem kapok olyan minőségű figyelmet ezek felőle az emberek felöl mint amennyit én belefektettem magamból és az energiáimból. Kedvesek voltak velem, néha beszélgettünk de ők nem kerestek.

Ezért elkezdtem eltávolodni tőlük és alábbhagytak a kapcsolatok.

Most ott vagyok, hogy magányosan érzem magam, de nem tudom, hogy hogyan tovább???

Férfi vagyok, ha ez számít esetleg, ráadásul egyedül álló, szóval elégé magányos.

Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tudtok erről mondani? Mi az ami esetleg segített nektek? Kösz.



2020. aug. 3. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Keress egy társat, ahelyett, hogy a barátaidtól próbálod összeszedni ugyanazt a figyelmet, amit párkapcsolatban kellene megkapnod.
2020. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Haverkodj olyanokkal, akiknek számítasz...ez persze idővel derül ki, az élet-emberek ilyenek.

S szedj fel egy csajt esetleg;)

2020. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, közben próbálkozom felcsípni egy csajt és kapcsolatot építeni.
2020. aug. 3. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Másnak is ezen úton jön össze s sokszor évek után...tedd s ne panaszkodj.


Ha esetleg vallásos vagy, akkor a gyülekezetekben ez könnyebben megy, nyitottabbak az emberek.

Nem szektásokra gondolok, azok elmebetegek!

2020. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel egy kisebb településen lakom így a Tinderen is szoktam próbálkozni, beszélgetni, barátkozni és beszélgető társat találni vagy kapcsolatot, párkapcsolatot építeni.
2020. aug. 3. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!