Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Állítólag jó nő vagyok, még...

Állítólag jó nő vagyok, még sincs senkim, mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, azt érezteti velem, hogy jó nő vagyok, sőt, a "nagyon jó nő kategóriába" szoktak "sorolni", mégis évek óta egyedül vagyok. A pasik hol nyíltan, hol diszkrétebben ugyan, de tudtomra adják, hogy érdeklem őket, de amikor arra kerülne a sor, hogy lépjenek, hát... Lépnek. Ki az életemből. Nincsenek barátaim, barátnőim, miért van ez így? Soha nem vettem el senki pasiját, ezért nem haragudhatnak rám a nők, soha nem vertem át senkit, mégis kerülnek. Egyszer egy nagyon "okos" ember azt mondta, azért nem mernek konkrétan közeledni a pasik hozzám, mert önellátó vagyok, a pasik FÉLNEK(!!!) az ilyen nőktől, megijeszti őket. Ezt marhaságnak tartom. Ha más nyakán élnék, akkor meg az lenne a baj.
2014. aug. 3. 00:36
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
87%
ez alapján normálisnak tűnsz :) bár ha látnálak is akkor többet tudnák mondani meg ha ismernélek is akkor még többet :) de szerintem nem veled van a baj hanem azzal hogy rossz helyen keresel :)
2014. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 Zsebvirág ***** válasza:
Írtam privit!
2014. aug. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
71%

A "jó nő" típus arra jó, hogy megkeféljük és lelépjünk, nem arra, hogy elvegyük feleségül.


Feleségnek egy másik típus a jó. Ez két külön kategória.

2014. aug. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
1-es: Köszönöm- sikerült megnevettetned, természetesen pozitív értelemben :)
2014. aug. 3. 01:15
 5/56 A kérdező kommentje:

3-as, ezt már többen mondták, de miért van ez így? Egy jó nő miért csak "arra" kell?


Nem mellékesen megjegyzem, hűséges típus vagyok, én soha nem csaltam. Nekem is fájna, ha valaki megcsalna, tehát... Nem bántok meg senkit.

2014. aug. 3. 01:18
 6/56 anonim ***** válasza:

1. vagyok

legalább valami hatást keltettem benned :D de nincs mit :)

de az hogy egy jó nő mért csak arra jó erre csak az a válasz hogy a mostani pasiknak igazából nem nagyon kell egy nő a szexen kívül egy bizonyos életkorig..

és van ilyen a nőknél is.. ezzel nem tudsz mit tenni :)

amúgy ha szeretnél még bármiről kérdezni/beszélgetni írhatsz privátban :)

2014. aug. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Viszont! Beszélgetni nagyon szeretnek velem. Állítólag (megint állítólag): nagyon jó a kommunikációs készségem, megértő vagyok, humoros, okos, jó megfigyelő, intelligens, stb. pozitív jelzőkkel illetnek szemtől szembe, s hátba is ;) Mégis ez a "nagyon okos, nagyon szép nő" itt kérdezősködik... Vonom kétségbe az okosságom :)
2014. aug. 3. 01:31
 8/56 anonim ***** válasza:

megint az 1vagyok..

innen látszik hogy megakarnak fektetni.. behizelgik magukat

2014. aug. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
Szerintem a #8 válasz biztos, hogy zsákutca !
2014. aug. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:

A velem van a "baj" és a nem jó helyen keresek ezen a szinten ahogy itt mi beszélgetünk egy és ugyanaz.

Nyilván emiatt mosolyogtál.

2014. aug. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!