Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy olyan 40 éves férfi,akinek...

Egy olyan 40 éves férfi,akinek nincs autója,nincs lakása,nem jóképű,csak egy rosszul fizető szakmája van,az milyen barátnőre számítson?

Figyelt kérdés
Kicsi az esélye,hogy egy nála mondjuk 10 évvel fiatalabb,csinos nővel összejöjjön?Én abban biztos vagyok,hogy valamilyen nőt azért találhat,na de milyet?Ti mire tippeltek?

2020. aug. 4. 23:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Tippre a 30 fölötti korosztályból válogass. És annyira számíts feminin nőre, amennyire te maszkulin vagy. Nyilván ha nőies külsejű nőt szeretnél, legyél férfias külsejű férfi. Én legalábbis a saját korosztályom hozzám hasonló igyekezettel és hasonló kaliberű külsővel megáldott tagjait preferálom. Bár még messze vagyok a 40-től.
2020. aug. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En ismerek csinos 25 évest, aki egy 42 éves, kicsit sem jóképű, pocakos férfival van együtt, és milliókat sem keres az ipse,átlagos keresete van, a lakása a semmi közepén van, és az sem egy palota, tehát az biztos, hogy nem a pénzért van vele a csaj :D
2020. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Semmi esélyed. Bocsi.

Egy 10 évvel fiatalabb nő ha választhat, akkor biztos hogy gazadag pasit fog és miért ne lenne jó képű is....Ha meg teheti?!

Ha fiatal a csaj mindent meg teher.

2020. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy "nemcsinos" barátnőre aki korban hozzá illik és albérletben/anyuékkal lakik. Ki kell ugornod valamivel ha többet akarsz. Ez van.
2021. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!