Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudok kitörni a...

Miért nem tudok kitörni a magányból?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta próbálok barátkozni. Legtöbbször interneten szoktam, elsősorban párkapcsolatot keresek, volt is jó pár találkozó, sajnos hiába hittem azt, hogy jól alakult, ugyanis le lettem tiltva vagy el lettem küldve nem sokkal később. Én megértettem, viszont sosem mondták meg a miértjét, és ez zavar a legjobban az egészben.


Barátkozni is próbálok, de nagyon hamar ignorálnak, pedig nem tartom magamat egy bunkó lánynak. Igyekszem kedves és figyelmes lenni, az emberek mégis hamar meggyűlölnek. Még a családom is így áll hozzám, sajnos.


Mi értelme van így bárminek is?


2020. aug. 6. 09:13
 1/6 anonim válasza:
49%
Ugyan ebben a cipőben jártam... Bár én már találtam barátokat. Élőben próbálkozz! Vagy tegyél olyasmit amiért majd felnéznek rád.
2020. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Élőben is csak az elutasítás ért... :(
2020. aug. 6. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Hát szerintem először barátokat szerezz és csak utána feküdj rá jobban a társkeresésre. Gondolj bele: összejössz egy vadidegennel akit csak felületesen ismertél meg az interneten és nincsen senki másod rajta kívül, teljesen rá vagy utalva és nincs arra sem garancia, hogy az ő barátaival/haverjaival jól kitudsz majd jönni. Ha ne adj' Isten szétmentek, akkor senki másod nem is marad pont úgy mint most.

Nincs esetleg valami hobbid? Valami olyasmi ami érdekel? Szerintem érdemesebb lenne olyanokkal barátkoznod, illetve a párkapcsolatot keresned, akiknek hasonló érdeklődési körük van mint neked.

Annak valami oka van, hogy elmész például egy randira és te azt hiszed, hogy jól ment közbe meg letiltanak, ahogy fent is leírtad.

2020. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy barátokat sem tudok szerezni.
2020. aug. 6. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet esetleg, hogy túl direktben közeledtél a másik félhez? Ha valakiről nagyon süt, hogy kétségbeesett, és mindenáron párkapcsolatot akar, de igazából a másik nem érdekli, mert csak arra kell, hogy építgesse az egoját, azt általában megérzik.


De nem tudom, nem voltam ott, ez csak egy tipp. Így látatlanban annyit tudnék mondani, hogy a párkereséshez is úgy állj hozzá, hogy meg szeretnéd ismerni a másikat, aztán idővel kialakul, aminek ki kell alakulnia.


Barákozni úgy érdemes, hogy olyan közösségeket keresel, ahol mindenkinek hasonló az érdeklődése. Online játékokkal nem szoktál játszani? Én anno LoLoztam, volt egy nagyon jó csapatunk (ugye öten játszák), ami később kobővült kb 20 főre. LoL Hungary facebook csoportban lehet játékostársakat keresni. Ha nem LoLozol, de van más hobbid, akkor ennek az analógiájára érdemes próbálkozni. Remélem tudtam segíteni 🙂

2020. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Régebben multiba gtaztam, de a felhasználók letiltottak. Hamar meg is untam.
2020. szept. 5. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!