Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet kitörni a magányból?

Hogyan lehet kitörni a magányból?

Figyelt kérdés
Magány alatt azt értem,hogy nincs családom,akik támogatnának erzelmileg es ez nagyon hiányzik,barátaimból is kevés van és vannak napok amikor csak egyedül ülök itthon,tudom erre azt szokták mondani,hogy mozdulj ki de a munkahelyen kivül hova lehetne járni ami nem kerül sok pénzbe? Mert ez a másik problémám sajnos..vagy egyáltalán hogy lehetne ezen változtatni,hogy ne érezzem ennyire egyedül magam?

2018. aug. 17. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Törődj a környezeteddel:)
2018. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki a természetbe a barátaiddal
2018. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam amikor éppen nem tudok a barátaimmal lenni,amikor velük vagyok akkor ki szoktunk mozdulni,megyünk erre arra,de még valami plusz dologra gondolnék
2018. aug. 17. 13:13
 4/5 anonim válasza:
89%
Mozdulj ki a komfortzónádból! Nem kell valami drága sportot, elfoglaltságot választani. Menj el szabadidődben közmunkára. Esetleg kórházba, felolvasni gyerekeknek, vagy egy lovardába segíteni, stb...
2018. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hogy_tudnák válasza:
Ha esetleg több barátot szeretnél nekem nugyodtan írhatsz! én is hasonló helyzetben vagyok mint te. csak nekem nincsen túl sok barátom!
2018. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!