Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Többek között ezért is olyan...

Többek között ezért is olyan nehéz kitörni a magányból egy férfinak 25 felett?

Figyelt kérdés

[link]


Mindössze néhány másodperc kell egy átlagos nőnek ahhoz, hogy felmérje a szociális státuszodat és a mentális egészségedet. Nyilván kicsit túloz a szerző, de van igazság abban, amit mond.


Elgondolkodtató a hatodik komment az írás alatt:


"Milyen igaz


A szemek valóban túl sokat elárulnak. Az autista/szorongó/depressziós szemek annyira egyértelműek, mint hogy az éj sötét. Csak nevetni tudok azokon, akik azt mondják "igen, magányos vagyok, de jól leplezem"... Nem, nem leplezed jól! Mindenki tudja. Egyedül azok nem, akiket annyira sem érdekelsz, hogy egy pillanatig is olvassák a testbeszéded."



Azt pedig mindenki tudja, hogy a nőket a magány taszítja. Ha egy másik nőnek sem kellett valaki, az egyenesen undorító a túlnyomó többségük számára. Akinek kétségei vannak effelől, ajánlom, hogy nézze végig: [link]


2016. szept. 28. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Valószínűbb, hogy inkább azért, mert egy frusztrált pancser vagy. És az arcodra van írva, hogy szakítás után öngyilkossággal fogsz fenyegetőzni. Ezért.
2016. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Egyetértek az írásokkal, a kisugárzás nagyon is sokat számít, több mint valószínű hogy én is ezért nem találok magamnak senkit. Pedig nincs bajom a külsőmmel.


Viszont a video az mindennek a legalja. Kb. a legostobább élőlényeket kérdezi végig a srác, én ilyen nőktől semmit nem akarnék, még nyilvánosan mutatkozni sem.

2016. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy az egyben baromság! Az ok, és az okfejtegetés is. Egy párkapcsolatban azt a lényt találja meg az ember, aki kirívó, más a többitől. Tehát nem lehet átlagolni, többséggel takarózni.
2016. szept. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ottvannak a lelkes kurtizanok en mar csak őket latogatom masnal nem is probalkozok
2016. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25 alatt is maganyos voltam meg ezt a 20 evet kibirom egyedul :-)
2016. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!