Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon durván magányos vagyok ...

Nagyon durván magányos vagyok , és most még nehezebb ismerkedni/barátokat találni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
17/L
2020. aug. 10. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%
#10 lehet hogy a kérdező kicsit túlsúlyos és emiatt kevés az önbizalma.
2020. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Onbizalom? Az ismerkedeshez? Nem magadban kell bizni ... hanem, hogy megtetszel valakinek :)
2020. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
En számítógépes online játékokat kezdtem el játszani a pánik alatt. Sok ismerősöm lett. Lesz egy találkozónk is jovoheten, nagyon izgi!
2020. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Ha szeretnél beszélni nyugodtan írj privátot, nálam is ez a helyzet, bár nálam lehet az is a baj hogy falun élek, de van még pár indok.

16/F

2020. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia! Gondolom elég zárkózott vagy, próbálj meg először csak levélben beszélgetni valakivel, ismerkedj, próbálj megnyílni, ilyenek. Iskolában pedig légy mosolygós, barátságos, legyen mindenkihez pár kedves szavad, és legyen jó humorid, az fontos. De ezeket először levelezésben gyakorold, és lesd el a levelezőpartnered poénjait, hogy később Te magad is tudd használni! Sok sikert, remélem jobban érzed magad! Ha akarod, írhatsz privátban!💪🏻💪🏻
2022. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!