Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is magányos és nem tud...

Más is magányos és nem tud semmit a jövőjéről? 19f

Figyelt kérdés
korombeliek

2020. aug. 10. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Magányos vagyok, igen. Már azt is megköszönöm ha valaki köszön nekem vagy egyáltalán megszólít. Nem tudatos ez, belülről jön..

Jól esne egy kis figyelmesség, így talán könnyebben megtudnék nyílni.

A pótfelvételin szociális munkás szakot jelöltem be. Ha senkitől nem kapok figyelmességet akkor majd én fogom nyújtani az embereknek. A segítséget és a kedvességet. Viszonzást nem várok, a szeretet nem teremt elvárásokat.

Ez persze nem ilyen egyszerű, hisz sokat kell tanulnom és az egészségem se olyan jó.

Ha szeretnél beszélgetni, még egy ideig fenn leszek az oldalon.

/18 éves lány

2020. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TheElmorGhost ***** válasza:
100%

Ha nem vagy jós ez szerintem normális xd


Viccet félretéve,sok nálunk idősebb sem tudja pontosan a dolgokat a jövőjét illetően.Én sem egyszerre csak kicsit kell előre tervezni így jutsz messzebbre.

2020. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Magányosnak nem vagyok az, de abszolút bizonytalan vagyok a jövőmmel szemben, mert még mindig nem tudom milyen irányba szeretnék továbbtanulni.

19/L

2020. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Jelenleg továbbtanulás/munka előtt állok és már egy hónapom sincs dönteni... Fogalmam sincs mit kezdjek magammal. Vannak olyan napok, amikor legszívesebben kilépnék ennek az életnek nevezett valamiből. Teljesen bizonytalan vagyok és sokszor elkeseredett. De majd valahogy lesz, mindig kell lennie valahogy... 19/L
2020. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Im here

18/L

2020. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Sokáig informatika érdekelt és programozó, animátor, vágó vagy valami ilyesmi szerettem volna lenni, aztán kb 17 évesen rájöttem, hogy attól még, hogy egész nap LoL-ozok megy CSGO-zok, nem kell annak lennem. Egyáltalán nem érdekel ez a számítógéppel dolgozós dolog. Most 19 évesen ott vagyok, hogy kb. anyanyelvi szinten beszélek angolul, következő tanév lesz az utolsó, Los Angeles-be szeretnék költözni és zenével foglalkozni 0 önbizalommal és szociális készséggel. Iskolának kb. annyit köszönhetek, hogy 13 év alatt megtanultam angolul meg valamennyire németül, önbizalom hiányos lettem, megfelelési kényszerem lett és állandóan szivattak a tanárok. Továbbtanulni valszeg nem fogok, hiába járok gimnáziumba.
2020. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!