Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az emberek miért akarnak...

Az emberek miért akarnak mindenáron “párt” találni?

Figyelt kérdés
Tudnak még az emberek önállóan létezni/ élni? Vagy feltétel lett, hogy csakis más által tudnak boldogok lenni? “”Ha megtalálják a másik felüket””, csak akkor lehetnek boldogok és lehet teljes az életük?

2020. aug. 12. 10:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%
Mert minden, és mindenki ezt nyomatja.
2020. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Próbálj meg sírni egyedül. Remekül megoldható, sőt úgy a legjobb, hiszen a bánat magányos dolog. Most próbálj meg nevetni. Az csak akkor az igazi, ha valaki veled nevet, sőt, akkor, ha sokan nevetnek veled. De még egy gyerek neveléséhez is szükség van mindkét szülőre!
2020. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mit írtam a 8-as hozzászólásomban, ami ennyire haszontalan volt? Kíváncsi vagyok, köszönöm az indoklásokat! :)
2020. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nagyon jó!


Te valószinű, hogy kerek-egész világban élsz, megtaláltad önmagadban a szeretetet, nincs szükséged, hogy magadon kívül keresd akár „pár” formájában..

A világképed tökéletes. Teljességben élsz..irigylésre méltó, örülök, hogy még vannak ilyen emberek.

2020. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
23%
13/sosem nézem a pontozásokat, miért rugózól ezen, hogy ki mit mond? ha tudod, hogy jó választ irtál, miért érdekel mások lehúzo pontozása, véleménye? gondolkozz el ezen..
2020. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15

Szimplán csak érdekel hogy milyen logika alapján gondolkoznak az emberek. :)

2020. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#16


Ne akard megérteni, sosem fogod.

Én hasznosnak találtam a válaszodat. Látok benne rációt, azért fogalmazódott meg a kérdésem alapból, mert egyre több kérdés alapul azon, hogy “szörnyű az életük mert nincs párjuk”. És érdekelt, hogy mindenki így gondolja e, vagy ezek csak a szélsőséges esetek

2020. aug. 13. 14:40
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se értem !! talán félnek a magánytól . nem mernek szembe nézni önmagukkal a lelkükkkel és kell valaki melléjük aki erősiteni tudja őket.. aki vígasz lehet számukra jóban rosszban !! Ez egy fajta gyengeség... de lehet én gondolom rosszul.


Ha valaki nagyon akar akkor egyedül is boldog tud lenni söt legalább lelkileg is erősödik a tapasztalatai során az akinek nincs párja!


különben is ! nehéz találni párt a mai világba...

én nekem például soha nem volt barátnöm pedig már 24 vagyok

2020. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!