Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit Csináljak? :'(

Mit Csináljak? :'(

Figyelt kérdés
Nagyszüleimnél voltam hetekig és hazajöttem pár napra. Nagyon rossz hangulatom van de nem tudom miért. A telefonom mindjárt lemerül, a szobámba meg nem tudok aludni így a tesómmal kell egy szobában lennem. Normál esetben álomba sírnám magam, de most itt van a tesóm. Nem tudom mit csináljak, de csak egyre jobban sírni akarok. Ki menni a házból nemtudom így a menj el sétálni nem opció.

2020. aug. 17. 22:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Ui.: Ha valami nem egyértelmű nyugodtan kérdezzetek
2020. aug. 17. 22:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy szomorú? Mi történt?
2020. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Épp az hogy semmi. Nem történt semmi. Ezért nem is értem hogy miért vagyok szomorú
2020. aug. 17. 23:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem erzed otthonnak az otthonodat, vagy csak a sajat szobadban volna most jo?
2020. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezen elgondolkodtam és rájöttem hogy lehet tényleg az a baj hogy nem érzem magam otthon. Olyan mintha csak idegenekkel lennék összezárva. De szeptembertől csak hétvégenként mehetek a nagyszüleimhez, most meg csak szerda este mehetek újra oda. 😔
2020. aug. 17. 23:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Hat, nem tudom, ennyire rossz-e otthon, vagy csak sokkal jobban szeretsz a nagyszuleidnel lenni.

Mindig tudd, hogy hozzajuk mesz, csak parat kell aludni. Ha lenne jo konyved, amibe belefeledkeztel, es mar le tudsz ugy fekudni, hogy ugyis aludni fogsz, vagy lesz mire gondolni lefekveskor, ami volt vagy majd lesz, akkor el tudod erni, hogy a tested ott van, de nem szamit.

2020. aug. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom, az itteni szobám eléggé utálom. A tesóimmal pár szót elbeszélgetek, de anyukámmal azon túl hogy 'mit szeretnél vacsizni' nem tudok kommunikálni. Egyéb napokon esténként bele tudok temetkezni a telefonomba, csak ma kivételesen nem. Azért kérdeztem hogy mit tudnák csinálni
2020. aug. 18. 00:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló van velem is, konkrétan én még a nagyszuleimnel vagyok,de hamarosan menni kell haza,amiben alapjáraton semmi gond nincs,de valamiért a sírás kerulget.


Az én esetemben valószínű hogy az otthon történt rossz emlékek miatt,az állandó stressz az iskola miatt. (korán kelés hogy ott legyek a suliban, dolgozatok,ellen dolgozó tanarok,....nah érted )

Itt meg nyugi van,boldogsag,ha kell segítség, besegitek, ennyi.

Pedig hamarosan mennem kell... (Ugye szintén az iskola miatt xd) Kitartast, és remélhetőleg hamarosan elmúlik ;)

2020. aug. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!