Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szerezzek barátokat 24...

Hogy szerezzek barátokat 24 évesen?

Figyelt kérdés

Minden baráti kapcsolatom szétment, ujakat nem tudtam szerezni és teljesen egyedül vagyok, szüleim az egyetlen társaságom.

Bulizni, szórakozni sosem fogok már.


2020. aug. 22. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"24 évesen"... Ezt úgy írod, mintha valami életközépi válság lenne...


"Bulizni, szórakozni sosem fogok már."

Miért nem? Pedig épp így lehetne barátokat szerezni.

Levelezőtársat kerestél már? Ismerkedős összejövetelekre mentél már? Hol élsz?

2020. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagy nő vagy?
2020. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem van rá több lehetőség is.

Többen itt, ezen az oldalon próbálnak ismerkedni hasonló gondok miatt.

Egyébként szórakozóhelyeken is lehet, de ott a nagy % inkább inni megy, nem ismerkedni.

Nézhetsz akár interneten vagy újságban is valami programot, amin tudsz másokkal ismerkedni.

Egyébként a 24 éves kor nem nagy dolog, ilyenkor még bőven van lehetőséged.

Sok szerencsét a továbbiakban!

2020. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz kérdező? :)
2020. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hova valósi vagy?
2020. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Budapest mellett élek jelenleg, majd ha találok főállást, be fogok költözni.

Szórakozóhelyeket szeretem, de nem egyedül, sosem voltam még egyedül "bulizni" és nekem mindig úgy tűnt, hogy oda csak társaságban mennek.

2020. aug. 22. 22:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Hasonlo cipoben jarok en is...vannak haverjaim ugyan, akivel ritkan csinalunk kozos programokat, de nekem ez keves, en is szivesen mennek bulikba, meg amugy barhova mashova is, ha raerek. 25F vagyok, es ebben a korban tenyleg nehez mar uj baratokra szert tenni. Akinek lenne kedve valamihez, nyugodtan irjon:)
2020. aug. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szintén 25vagyok. Nekem aztán tényleg nincs senkim. Kb csak anyámmal beszélgetek és ennyi. Egy barátomnak mondott valaki van aki azt vallja azok vagyunk max 1x vagy 2x találkozunk egy évben ami számomra kevés. Amúgy senki nem keres nem ír és hasonló. Belefáradtam már sajnos. De akinek van kedve írhat hátha alakul valami
2020. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"25F vagyok, es ebben a korban tenyleg nehez mar uj baratokra szert tenni."


Aki ilyet állít az bizton mondom, nem tudja mit beszél, de látom a kérdező is elengedte az 1. válaszom végén feltett kérdésekre való válaszadást. Van száz meg száz facebook-csoport, mobilalkalmazás, stb. stb. pont ilyen céllal, a legkülönbözőbb korcsoportú, sokszor nemzetiségű emberekkel, ezért én nem hiszem el, ha valaki azt mondja, hogy bármilyen életkor "késői" új barátok szerzéséhez.

2020. aug. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy nincs ra lehetoseg, hanem, hogy nehez. Az embereknek ebben a korban mar kialakult barati koruk van, elfoglaltak a munkajukkal, esetleg csaladjukkal es mar nem annyira nyitottak. Probalkoztam en is mar mindenhol, nyitott vagyok, probalok minden lehetoseget megragadni, de nem megy....
2020. aug. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!