Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 38 évesen az ember hogyan...

MikeXxX kérdése:

38 évesen az ember hogyan szerezzen új barátokat?

Figyelt kérdés
Az ismerősi köröm kb 90% kivándorolt . Mit tehet így az ember ?
2017. okt. 16. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Önkéntes munka, ahol más, hasonló érdeklődésű emberekkel találkozol. Kirándulásokat minden hétre hirdetnek a facebookon vagy más oldalon. Úszni, sportolni eljárni, főzőtanfolyamra, nxelvtanfolyamra menni. Annyi lehetőség van.
2017. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is barátokat próbálok szerezni, de nem könnyű... 36 éves vagyok.
2017. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Hobbik, tanfolyamok, iskolák, rendezvények

Én most szereztem egy nagyon jó barátot egy új tanfolyamon amire járok, de hobbim hiába magányos hobbi (geocaching) is sok havert hozott már

2017. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, és magadat intellektuálisnak tartod, illetve szívesen barátkoznál egy fiatalabb, de érett személlyel, írj!


25f

2017. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Börtön?
2017. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
74%

Nekem is hasonló a problémám.

Én 34 éves vagyok, és nőnemű. Az ismerőseim, barátaim, haverjaim már mind családot alapítottak, vagy külföldön élnek. Nincs kivel csacsogni unalmas perceimben, úgyhogy jobb híján itt verem el az időmet gyakorin.

A női társaságot nem szeretem. Én nem tudok műkörmökről meg shoppingolásról csacsorászni. Engem az autók érdekelnek, a motorok, a jó filmek, a zene, kirándulás, barkácsolás, utazás, szóval semmi nőies. A pasik viszont be vannak tojva, hogy akarok tőlük valamit, pedig csak haverkodnék.

2017. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !

5# hol pihensz hogy ennyire reklámozod 😊 ?

2017. okt. 16. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!