Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat 15...

Hogyan szerezzek barátokat 15 évesen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szinte minden barátnőm elment másik iskolába (messze vannak és sokat kell tanulniuk szóval nagyon ritkán tudunk találkozni.) akik meg maradtak, azok meg nem is barátok, mert nem törődnek velem... vagyis igen, de csak akkor, ha kell nekik valami, de ez fordítva már nem működik... Nagyon magányosnak érzem magam és nagyon lehangoló, hogy hamis emberekkel vagyok körülvéve. Egyszerűen reménytelennek érzem, hogy találjak magamnak egy rendes barátot, mert szerintem ennyi idősen mar nagyon nehéz. Valami ötletetek? 15/l

2016. nov. 21. 18:31
 1/2 anonim válasza:
Én is így voltam a te korodban, fél éve, hogy találtam 3 embert, akiket tényleg a barátomnak mondhatok. Ne add fel, biztos fogsz találni te is, olyan embereket, akikkel önzetlenül szeretitek egymást :) ne aggódj, barátkozáshoz sosincs késő...csak ahogy egyre idősebbek lesznek az emberek egyre kevésbé vannak beszorítva egy helyre és elhidegülnek egymástól....csak keress és biztos fogsz találni :)
2016. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az lemaradt, hogy 18/L

Ha van kedved esetleg írj :)

2016. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!