Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak úgy érzem,hogy ellenszenv...

Csak úgy érzem,hogy ellenszenves vagyok vagy tényleg nem vagyok szimpatikus a velem kapcsolatba kerülő lányoknak?

Figyelt kérdés
Ha vásàrolok valahol vagy ügyet intézek és egy fiatal làny az eladó vagy az ügyintéző a legtöbb lánnyal kapcsolatban azt érzem hogy nem vagyok nekik szimpatikus.Távolságtartóak,ês mint ha azt adnàk a tudtomra,ha nem lennék vevő vagy ügyfél szóba se àllnànak velem.Vagy ezt csak beképzelném magamnak?

2020. szept. 7. 16:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tehàt ha bemegyek egy boltba vagy bankba,úgy érzem csak muszájból állnak velem szóba.
2020. szept. 7. 16:09
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel muszájból állnak szóba.

Szerinted, ha elkezdenének munkaidőben flörtölni az ügyfelekkel a főnöke mit reagálna?

2020. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 nem arról van szó hogy flörtöljenek,hanem arról hogy látom rajtuk hogy nem tartanak engem jó pasinak.Látom a szemükben hogy màs körülmények között ignorálnának.
2020. szept. 7. 16:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Fura, mert én sose figyelem az eladókat. Én is csak muszájból kommunikálok velük.

Most őszintén, ha szeretnél tőlük valamit, akkor szólítsd meg úgy

2020. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 de nem akarom őket úgy megszólítani,mert látom rajtuk,hogy nem szeretnének velem ismerkedni.Látnám rajtuk,ha szívesen ismerkednének velem.Ha én is làny lennék vagy egy idős bácsi biztos kedvesek lennének,de mikor belépek màr látják hogy egy fiatal sràc vagyok,aki nem jóképű,és egyből tudjàk hogy reagàljanak.
2020. szept. 7. 16:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beképzeled.

Biztos van olyan is, akinek nem vagy szimpi, de ha csak nem Brad Pitt lép be, általában közömbösek.

2020. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Én az eladókat tartom unszimpinek... 😅
2020. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam diák kasszában, de mivel az munkahely, nem ismerkedni jártam oda. Sosem néztem sehogy senkire, csak úgy, hogy vásárló. Azért van fizum, mert odajön, tehát normálisnak kell lenni.
2020. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 azért ha egy jóképű srác megy be a boltba,felcsillan az eladólány szeme.Amikor engem meglátnak,nem csillog a szemük.
2020. szept. 7. 23:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A profi uzletkoto veled is igyanolyan aranyos ,mint a nagyon helyes sracokkal. Ok nem profik,nem ertenek az uzlethez. A fonok nem ert a munkaero motivalasahoz.
2020. szept. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!