Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vajon miért nem érdeklem a...

Vajon miért nem érdeklem a barátaimat?

Figyelt kérdés
mostanában csak én kezdeményezem a beszélgetéseket és ők csak láttamozzák, van valaki olyan aki szívesen barátkozna?

2020. szept. 10. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy nekik fontos, ahogy eleve a barátság nem fontos manapság az embereknek.
2020. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik megyében élsz?
2020. szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, most mondhatnám azt hogy valszeg elfoglaltak , de aki szeretne időt szakítani rád az megteszi. Sajnos nagyon sok barátságban az van ,hogy az illető elkényelmesedik és hozzászokik ahhoz hogy te majd úgy is keresed, és ezért nem kezdeményez beszélgetéseket, de ha szimplán leláttamozza akkor valószínűleg nem sok kedve van veled beszélgetni. 18/l vagyok , ha velem egykorú vagy akkor nagyon szívesen beszélgetek veled, de ezzel nem diszkriminálom a tőlem fiatalabb vagy idősebb embereket sem ,csak úgy érzem a saját korosztályommal tudom a legjobban megtalálni a hangsúlyt.:)
2020. szept. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!