Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tényleg nem illek sehova? F23

Tényleg nem illek sehova? F23

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom azóta mindig is egyedül voltam de mostanába már szinte minden azt mutatja,hogy én egyszerűen nem illek be semmilyen kis emberi csoportba legyen az a való élet vagy a virtuális.Való életben mindenki rondának meg unalmasnak mond,játékba meg kidobnak engem minden csoportból.Lány tér a legrosszabb arról csak annyit hogy még puszim se volt nem hogy csókom.Bárhogy próbálkozok az emberekkel valahogy a vége mindig az,hogy én maradjak távol a másiktól.

2020. szept. 19. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nincs olyan, hogy valaki egyetlen csoportba se illene bele. Keress egy hobbit, például egy kezdő rajz tanfolyamra, ahol mindenki új és biztos nem ismernek (ha vkinek rossz véleménye van rólad, azt nem tudja terjeszteni) Úgy gondolom, hogy amikor elkezdesz beszélgetni valakivel, már akkor ráfeszülsz a beszélgetésre, és inkább a feszült légkör nem szimpatikus nekik körülötted. Ha kell egy kis plusz bátorság egy új dolog előtt, húz le két felest (gátlás javító) ne annyira, hogy berúgj, csak éppen annyit, hogy ne gondold túl a dolgokat.
2020. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem iszok.Létezik,hogy nem illek bele egy csoportba se.Suliba is volt ez a "Klikkesedés" aztán ott is egyedül voltam.Munkahelyen ugyanezt tapasztalom ahogy a virtuálisba is.Bárhova próbálnék menni másokkal az valahogy nem jön össze mert mindig van valami ok amivel sikerül engem lepattintaniuk.
2020. szept. 19. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Ennek két oka lehet, és mindkettő magadban keresendő: Az első a kinézeted, a második a szemilyiséged. Nyilván az utóbbin nehezebb változtatni, de általánosan elfogadott nézet, hogy a véleményünket egy emberről >70%-ban nem-verbális jelek alapján alakítjuk ki, magyarul a kinézeteddel KELL kezdened valamit! Elöször is, ha csúnya az arcod, növessz szakállat, járj normális fodrászhoz, vagy barber shop-ba. Ha kopaszodsz, inkább borotváld és helyette legyen egy igényes, fazonra nyírt szakáll, de ha van elég hajad, csináltasd meg igényesen, fiatalosan. Ha túlsúlyos vagy sportolj, de ha ehhez hincs kitartásod, akkor is legalább cseréld le a ruhatáradat igényes, elegáns darabokra, de nem túl elegánsra, inkább a sportosan elegáns, kényelmesebb fajtára. Ha nincs stílusod, ötleted, fizess egy be egy stílus tanácsadóra egy 1 napos foglalkozásra, ahol felméritek, hogy mi passzolna hozzád és elmentek közösen bevásárolni (keress rá, vannak ilyen cégek, nem annyira horribilis összeg). Ne szégyenkezz, ne érezd nevetségesnek a helyzetet, sza*jál bele mindenbe amíg helyre nem hozatod a külsődet. Most ez a legfontosabb amit megtehetsz. Ha ezt sikerül elérned (csupán pár hétről van szó), akkor utána nekiállhatsz fejelszteni a személyiségedet, de addig is ne csodálkozz, hogy nem nagyon érdekled az embereket. Nekem is van egy ilyen kollégám, állandóan sír, hogy nem kell a nőknek, de nem veszi észre hogy úgy néz ki, mint egy sza*kupac, emiatt egyáltalán nem szimpatikus a legtöbb ember számára, pedig tényleg nem kellene sok hozzá, hogy rendbehozza a külsejét.
2020. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!