Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan no aki tenyleg...

Van itt olyan no aki tenyleg nem hiszi, hogy valaha lesz parja, es jo elete?

Figyelt kérdés
Ha van akkor kerlek irjatok le,hogy miert nem hiszitek,h lessz.
2018. jún. 24. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Kapcsolataim rendszerint 1-3 év járás és lecserélnek másra.


Már le tudom vezetni a következő kapcsolatot is akit nem ismerek még mert mindig ugyanaz a sablon!


1. Lépések, tetszem, megakar ismerni, első randik

2.huzom az agyát, nehezen adom kicsit magam, kibirom hogy megvárom mig ő hiv, stb, mert ha szerelmesen kitárulkozok ebben a fázisban, rendszerint rögtön otthagynak.tapasztalat. szoval igy jutunk el eleve nekem nem tetszően a kövi szakaszba

3. Szerelmes belém bemutat a haverjainak, szüleinek, ha be tudok illeszkedni az életébe azaz kb kijövök mindenkivel akkor lepunk at a kövi szakaszba, ha nem, ugyanis volt már olyan akineka haverjai neki alltak gunyolni, kikezdeni velem, szülei elott gatlasos voltam, az megint szakitos reszt von maga utan

4. Minden oké, szerelem van

5. Elkezdi letenni a rozsaszin szemüveget es más szemmel néz rám, elkezd kritizálni, pl jé itt anyajegyed van, miert ezt vetted a boltban miert nem azt, stb, észreveszi az utcán más lányok közeledését, apro flörtök, szemezést viszonoznak

6. Egyre kevesebb az együtt töltött idő, veszekedésnél mindig én vagyok a hibás szerinte (eddig a pontig veszekedes nem is volt de ahogy az erzelmei mulnak, kezdenek megjelenni a viták)

7. Legtöbb esetben a szakitast kiprovokálják azaz rámháritják addig kinoznak pl azzal hogy egy hetig sem ér rá, hogy be kell vágnom hogy vége

8. Még lefutunk pár szakitunk kibékülünk szakitunk kibékülünk kört, ilyenkor még a lelkiismerete nem hagyja szakitani

9. Es itt jön a harmadik aképbe akivel végleg kilép a kapcsolatbol (vagy ugy alakitja pl kiment kulfoldre, stb)



Mindig ez a forgatokonyv


Amikor a kritizálos szakasz elkezdődik benne, már akkor tudom mi van. Miközben en a 9 ponton keresztul ugyanolyan szerelmes vagyok mint amikor osszejottunk az elso pontban. En stabilan szeretek valakit ha megszeretek valakit



A mostani párommal a beilleszkedesi zavaroknál tartunk, de azt mondja nem a haverjai

2018. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Folyt

Azt mondja nema haverjai szava szamit neki (nem fogadnak be a bandába)

2018. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
És az 5. pontnál is járunk mert elkezett kritizálni es erdeklődő mások iránt
2018. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezt az első kommentet kéne elolvasni, fiaink!
2018. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Na, ezt az első kommentet kéne elolvasni, fiaink!"


Illetve lányaink, mert fordítva is pont ugyanezt tapasztalom.

2018. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
akk legyen ifjaink
2018. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Jelen!


Az ok egyszerű: nem érdeklem a férfiakat.

Mielőtt bárki ezzel jönne, nem, nem vagyok sem kövér sem pedig ápolatlan/igénytelen.

Általában ha megtetszik valaki nehezem veszem rá magam a kezdeményezésre, de mivel arra esélyem sincs, hogy nálam kezdeményezzenek (nem csak a kiszemelt, hanem bárki más) más választásom nagyon nincs. Persze miután ez megtörtént vagy visszautasitanak vagy semlegesen állnak hozzám, finoman utalgatva, hogy hagyjam őket békén.

Egy ideig zavart nagyon, manapság már beletörődtem, végtére egész jól elvagyok egyedül is.

2018. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát 23 éves férfi vagyok életemben nem szeretett egy nő sem.

Rengeteget próbálkoztam még randit sem sikerült kihoznom a próbálkozásokból. Ezerszámra utasítottak vissza.

Hozzáteszem igényes vagyok, pár nő szerint jóképű, lassan talán iskolázott is, meg szerintem elmondhatom hogy művelt.

A különbség szerintem az előttem szóló hölgy válaszolókkal szemben, hogy én igazat írok, amikor azt írom, hogy kutyának sem kellek. Mert az utóbbi 4 évben ha lecsekkolnátok az összes üzenet historim, 1 nő volt, aki kedves szavakkal és emberséges módon viselkedett velem.

A többi emberszámba sem vett és gyorsan megszakadt az ismerkedés.

2018. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én így vagyok, csak fiúként. Lusta vagyok 1000 oldalt írni, meg amúgy se érdekel senkit, de létezem, úgyhogy amennyiben számlálod, hogy hány olyan ember van, aki egyedül fog meghalni, akkor engem beleszámolhatsz, kedves kérdező!


Minden jót mindenkinek és kitartást!

2018. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is beállok a sorba.

A forgatókönyv nálam szinte mindig ugyanez:


1. Odavan értem, azonnal szerelmes, mindig rajtam lógna


2. Féltékenykedés a semmire. Oltogatás, hogy -túl jó vagy nekem-. Örökké veled...és társai beetetése.


3. Viták/veszekedések az eltérő életritmus miatt.


4. Megcsalás. (Ami rendszerint ki is derül)


5. Ismét egy k..va nagy pofon az örök szerelemről! :D

2018. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!