Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most komolyan gondolta? Tenyleg?

Most komolyan gondolta? Tenyleg?

Figyelt kérdés
Egyik internetes fiu barátomnak kuldtem kepet a kormomrol és elkezdte h milyen “kis hurka ujjaim vannak”.. közben nem vagyok se dagi se kover csak egyszerűen pici a kezem pedig 20 éves vagyok mar... aztán besertodtem és húzta az agyam de végül mondta h i kabb a “kis” szon volt a hangsuly...most komolyan daginak tarthat? Látott mar képeken és mondta h álom testem van, sportolok...és meg senki nem mondta rám h dagi lennék... csak túlreagálom?
2020. szept. 11. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez most valami ostoba tinihiszti!?
2020. szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is dagi vagy.
2020. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Bolond vagy.
2020. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak viccesen reagált.
2020. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

"és meg senki nem mondta rám h dagi lennék"


Rád most sem mondták, csak az ujjaidra. Mondjuk viccesen nézhetsz ki ~50-60 kg testsúllyal és lapátméretű kézzel meg virsli ujjakkal. :D

2020. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Inkább lennél dagadt, mint ilyen ostoba és hisztis.
2020. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez komoly kérdés volt. Nem látod viccelődött a fiú :D, kicsit nehéz üzenetből lekövetni de csak szarkazmus volt tőle :). Mit irt volna, ahhh csajszi de csiniiiii. Az elég langyi lett volna nem? :D Ilyenek a fiúk
2020. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Képzeld el, van egy olyan találmány a világon, amit úgy hívnak, hogy tükör. Belenézel és a két szemeddel képes leszel látni és eldönteni, hogy tényleg daradt vagy-e vagy nem. Esetleg egy másik találmánnyal, a mérleggel is próbálkozhatsz, de az már lehet meghaladja az értelmi képességeidet, szóval csak óvatosan!
2020. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gyerek méretű kesztyűt hordok télen :) nem lapát kezem van
2020. szept. 19. 14:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem nem a zsebedben hordod, mert az nem számít. Felmegy a kezedre? :D
2020. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!