Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki fog eltemetni ha meghalok?

Ki fog eltemetni ha meghalok?

Figyelt kérdés
Senkim nincs,már nem is lesz,testvéremmel, rokonaimmal, már rég nem tartjuk a kapcsolatot.Barátaim nincsenek, senki nem jár hozzám,szomszédaimmal csak köszönünk egymásnak, nem járunk össze.Ha szívrohamot kapok itthon, senki nem fog mentőt hívni,mert hát azt sem tudhatják, hogy itthon vagyok éppen, vagy elmentem pl. sétálni.Valószinű itthon fogok el mumifikálódni.Hogy ,és ki veszi majd észre, hogy nem adok életjelet? idősek otthona nem opció.

2020. szept. 20. 13:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#10 szerintem ez kamu!-de jó ötlet!
2020. szept. 20. 15:46
 12/23 anonim ***** válasza:

Kérdező: Nem kamu. PHP -ben (szerver oldali programozási nyelv) alig egy oldal a kódja, nagyon egyszerű az egész. Egy ingyenes tárhelyszolgáltatóra tettem fel. Egy titkos URL -t kell megnyitni, amire kitettem egy shortcut -ot a telefonomon és az asztali gépemen, így elég egyetlen gombnyomással minden nap jelezni, hogy még élek, minden oké.


Miután több hírt is hallottam már, hogy iszonyú bűzre jött ki a rendőrség, és így derült ki, hogy valaki szép csendesen meghalt egyedül a lakásában, elhatároztam, hogy én nem akarok ilyen kellemetlen helyzetet teremteni senkinek. Gondolj bele, ki akarna úgy élni tovább a lakásában, hogy ott indult oszlásnak egy emberi hulla mellette/fölötte/alatta pár méterrel.


Épp nemrég volt a hírek közt ez:


[link]


Nem jobb egy kis programmal megelőzni ezt?

2020. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#10 te valami remete vagy amúgy? :D Család, barátok?
2020. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

13: Nem vagyok remete, de most egyedül lakom, azaz a macskámmal. Van 2-3 ismerősöm, akikkel szoktam beszélni, de néha napokig velük sem. És ha fel is hívnak, de nem venném fel a telefont, a legutolsó, ami eszükbe jutna, hogy már a nyűvek eszik a testemet. Ezért kellett ez a kis megoldás. Én amúgy kötelezővé tennék mindenki számára valami hasonlót.


10 -es vagyok.

2020. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
#10 milyen típusú a kulcsszef?
2020. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A sírásó ?
2020. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

15: Mivel 70e ft alatt nem találtam a kritériumaimnak megfelelő digitális kulcsszéfet (meg mert szeretek barkácsolni, és időm rengeteg van, pénzem viszont nem), készítettem egy sajátot. Egy Arduino Nano mikorkontroller board a lelke, elem hajtja, és egy modellszervó nyit benne egy kis retesz-rudacskát. Maga a doboz fából van, ami nem túl erős, tudom, de az ajtóm még gyengébb. :) Ezen van egy bontott keypad. Egyelőre nem tud sokkal többet, mint egy mechanikus kulcsszéf, de ha erőt veszek a lustaságomon, talán kibővítem a funkcionalitását WiFi remote -tal. Csak eddig semmi szükség nem volt ezekre, mert nem adom ki a lakást, egyedül én lakom itt, arra meg ez is bőven elég, hogy be tudjanak jönni az illetékesek, mielőtt a szobámban lebomlok és éhen hal a macskám.


10 -es

2020. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#17 ha gyenge az ajtód, úgyis betörik és utána visszaszerelik másik zárral.
2020. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18: Nyilván. Még egy erősebb ajtót is azonnal betörnek a katasztrófavédelmisek, hacsak nem 20 centi vastag vasbetonból van. De mégsem jó, ha az egész ház arra rohan ki rémülten, hogy erőszakosan hatolnak be. Nem is beszélve a macskámról, aki szerintem elég traumatikusan élne meg egy ilyen akciót.
2020. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19 ez társasház és az ajtód mellett van egy ládika keypaddal? XD
2020. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!