Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki fog eltemetni ha meghalok?

Ki fog eltemetni ha meghalok?

Figyelt kérdés
Senkim nincs,már nem is lesz,testvéremmel, rokonaimmal, már rég nem tartjuk a kapcsolatot.Barátaim nincsenek, senki nem jár hozzám,szomszédaimmal csak köszönünk egymásnak, nem járunk össze.Ha szívrohamot kapok itthon, senki nem fog mentőt hívni,mert hát azt sem tudhatják, hogy itthon vagyok éppen, vagy elmentem pl. sétálni.Valószinű itthon fogok el mumifikálódni.Hogy ,és ki veszi majd észre, hogy nem adok életjelet? idősek otthona nem opció.

2020. szept. 20. 13:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20: Ládikának nem nevezném. Kb. 15x20x5cm, a falon van. Társasház, de a mi sarkunkban egy ráccsal lezárt előtér van, innen csak három lakás bejárata nyílik (ezek egyike az enyém). Mi ebben olyan meglepő? Amúgy a szomszédom egy óriási szekrényt és virág-kaspókat is kint tart ezen az előfolyosón, én meg biciklit. Az se zavar senkit.
2020. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21 nem félsz, hogy csak rosszul leszel és a macskáid kezdik elfogyasztani a tested?
2020. szept. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
10-es, ez nagyon hasznos, már csak a cicák miatt is! Ez nekik életet ment!
2020. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!