Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan akinek sikerült...

Van itt olyan akinek sikerült kijönnie ebből?

Figyelt kérdés

Nehezen szokom meg, hogy az 3letben tegyek dolgokat, az elhatározás megvan, de olyan furcsa és nehéz egyedül az egész.

Eddig, illetve korábban az kötött le, hogy gépeztem reggeltől estig ott találtam mindíg egy két embert akikkel szuper jól elvoltunk. Közben már felnőttem, el is költöztem, nagyon messzire az eddigi otthonomtól. Szóval most teljesen egyedül, mintha egy új szerveren kellene kezdenem, amit kötelező lenne élvezni, nekem valahogy mégsem megy. Valamiért nem vonz a buli és más szórakozás. Nem tud valaki tippeket, hogy mivel vonjam ki magamból a gátlásaimat vagy hogy hagyjam el ezt a rossz érzést?

Szeretek társaságban lenni, általában jól szórakoztatom az embereket és kedvelnek velem lógni, azonban nekem 100-ból edsig egyszer kétszer volt, hogy jól éreztem volna magam valakivel, mert ugyan olyan volt a gondolkodásunk stb.


2020. szept. 22. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Szintet kell lépni. Én is ilyen vagyok mint te, és folyamatosan farmolom utcán és neten az embereket, próbálom questeket teljesíteni, menjek ide, menjek oda de nem könnyű. A cél az minél magasabb lvl-en legyek, hogy egy csajt kitudjak szabadítani a palotából, vagyis összetudjak vele jönni, ahhoz sok xp és önbizalom kell.
2020. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van barátnőd/barátod? Ha nincs, akkor kezdj el ismerkedni.

Amúgy meg keress valami sportot, vagy valami hobbit a munkád mellett.

2020. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!