Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetséges az,Hogy egy fiatal...

Lehetséges az,Hogy egy fiatal lánynak nincs facebook fiókja?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik,A nevét is tudom.Viszont hiába kerestem rá facebookon,nem találtam meg.Van egy pár ugyanolyan nevű lány,de egyik sem ő.Kétszer is megnéztem,hátha csak nem vettem észre,de tényleg nincs fönt.Vagy csak felfüggesztette volna a fiókját?

2020. szept. 30. 18:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Igen
2020. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Igen, lehetséges. De az is lehet, hogy teljesen más néven van fent. Én sem használom a vezetéknevemet teljes egészében, mert csak a mi családnevünk és nem kell, hogy bárki zargasson aki hallja a nevem vagy esetleg egy dühös ügyfél megkeressen.
2020. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Intrion ***** válasza:
84%
Szerintem csak jót tesz azzal magának ha nincs Facebook profilja. Idióta idióták hátán. Síralmas. Másrészt meg ha akarsz tőle valamit de csak egy közösségi oldalon keresztül vagy képes tudatni vele akkor pláne jól járt, hogy nem ismer meg téged. Legalábbis facebook-on biztos nem.
2020. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Igen, lehetséges, én is pár éve töröltem a fiókomat és csak a Messenger-t használom. Az is lehet egyébként, hogy más néven van fent.

22/L

2020. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

3-asnál a pont.

Nem mindenki facebook függő, senkinek se kötelező, hogy legyen. A kérdésre válaszolva, igen, lehetséges hogy nincs neki.

2020. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
A facebook amúgy is megy ki a divatból, magát a facebookot egyre kevesebben használják a fiatalok közül, csak a messengert, amit facebook fiók nélkül is lehet használni.
2020. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt se felejtsd el, van olyan beallitas, hogy keresesnel nem jon fel.
2020. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, van olyan opció is benne, hogy a kereső ne találhasson meg.
2020. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
LEhetséges, de olyan beállítás is van, hogy csak ismerösök láthasság a profilját.
2020. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Simán, szerintem jó is.
2020. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!