Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetséges az,Hogy egy fiatal...

Lehetséges az,Hogy egy fiatal lánynak nincs facebook fiókja?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik,A nevét is tudom.Viszont hiába kerestem rá facebookon,nem találtam meg.Van egy pár ugyanolyan nevű lány,de egyik sem ő.Kétszer is megnéztem,hátha csak nem vettem észre,de tényleg nincs fönt.Vagy csak felfüggesztette volna a fiókját?

2020. szept. 30. 18:26
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nem tudtam,Hogy be lehet állítani úgy a facebook fiókunkat,Hogy ne láthassa bárki.
2020. szept. 30. 19:30
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Manapság egyre többen látják a közösségi oldalak árnyoldalait, és nem feltétlenül vannak feljelentkezve. Én mondjuk használom, de csak az üzeneteket nézem kb. meg az eseményeket, és abból is szelektálok, mert felesleges időtöltésnek tartom. Van, aki annyira privát, hogy nem is regisztrált, vki fél, hogy ellopják az adatait... van, aki más közösségi oldalon van - pl. a fiatalabbaknál, 15-20 év között, most már inkább az Insta meg a TikTok megy, sokan a Facebookot öregesnek tartják.

És igen, az is lehet, hogy nem a saját nevén van fenn. Van olyan, aki egyszerűen dilis, és hülyeséget ad meg a nevének (volt olyan ismerősöm, aki hétfőn a Rauch Ice Tea reklám szlogenje volt, szerdán Tunyacsáp, pénteken meg vmi mém), van, aki nem akarja, hogy lenyomozható legyen, és tényleg csak azért van fent, hogy 3 barátjával tartsa a kapcsolatot, azok meg tudják, hogy ő kicsoda-micsoda.

2020. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Megtaláltam!A vezetékneve a rendes,A keresztnevét változtatta meg egy kicsit.De megvan.Most már csak a google fordító segítségére lesz szükségem,Mert a lány nem magyar.
2020. szept. 30. 21:21
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Na azzal nem fogsz nagy benyomást tenni.

Ha olyan a nyelv ki se fogja tudni hámozni hogy mit akarsz mondani.

2020. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz egy olyan lánytól, akinek még a nyelvét se beszéled?
2020. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, biztos rossz hallani, ha nagyon szép a lány, de veszett fejsze nyele az egész, ha nem tudtok egy nyelven kommunikálni egymással... gondolom, nem online akarod az egész kapcsolatot megélni.
2020. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem Facebookon, akkor Instagramon mutogatja magát.



....



Egyébként nem tudom, mitől lett népszerűtlenebb a Facebook, mindig azt mondják, hogy a fiataloknak már nem az a kedvence. De akkor mi?


Engem az Instagram, Snapchat, TikTok stb-től a hideg kiráz. Pedig fiatal vagyok.

2020. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
49%
17: A fiatalabbak között ezek a trendik, amiket felsoroltál, akármennyire irtózol tőlük. Én sem vagyok 50éves, de nekem már a Facebookból is elegem van... sőt amúgy az Insta szimpatikusabb, legalábbis sztem akinek normális az ismeretségi köre, az ki tudja kerülni a megélheti celebeket, a Rolexszel és luxusk...kkal menőző pókermilliomosokat meg az "instamodellnek" nevezett lufiszájú ribiket. Ott azért sztem az ember jobban ki tudja kerülni a fröcsögő idiótákat, mint Facebookon.
2020. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18


Hát nem tudom. Nekem az insta idegen. Ott újra be kéne követni mindent, mások képeire meg aztán hótt' nem vagyok kíváncsi (hogy az én képeimre sem lenne kíváncsi senki, az az érem másik oldala), és a Facebookban főleg egyes csoportok, illetve a Marketplace fogott meg. Utóbbiról vettem már sokmindent, vettem onnan egy Ladát is majdnem. Jah.


TikTok, Snapchat meg tudomisénmi, nekem nem tetszik, úgy látszik idő előtt elavult lett a gondolkodásom. Bár, a laptopom is lassan 7 éves, szóval ... xd

2020. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább instán keresd :)
2020. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!