Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet megszüntetni/elny...

Hogyan lehet megszüntetni/elnyomni a rossz érzést ami barátnö hiányából fakad?

Figyelt kérdés

Alapból jól érzem magam egyedül de amikor látok egy szép fiatal lányt akkor mégis elöjön érzés hogy jó lenne egy barátnö. Nem tudok ettöl szabadulni,idegesítö.


Viszont kezdeményezni gyáva vagyok.



2020. okt. 2. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
"Viszont kezdeményezni gyáva vagyok." Rossz kérdés!!!! Helyesen: Hogyan gyözzem le az undok, rühellt, gyávaságomat?
2020. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ne balf@szoskodj és szólíts le egyet.
2020. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha majd igazán akarsz barátnőt, akkor erőt veszel magadon és leszólítod.
2020. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Elviselni azt, amit akkor érzel. Egyébként kiállsz magadért, ha bekostólnak, vagy hagyod magad ledominálni,kirabolni,megdugni?
2020. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Különösebben nem járok el sehova csak ha éppen dolgom van akkor szoktam látni számomra szimpatikus lányokat. Legutóbb pl parkban láttam 2 szép lányt akik nagyon bejöttek, de pont ez a baj szinte sosincsenek egyedül, elég fura lett volna így leszólítani egyet is.

Bár igaz ha egyedül lenne is ami nagyon ritkán fordul elő, akkor is megindokolnám hogy miért nem merem, pl nyomkodja telót biztos elfoglalt rossz néven venné ha hozzászolnék stb.


Meg mit is mondhatnék hogy nagyon tetszik és szeretném megismerni.

Félnék hogy mi lenne a reakciója és ha még igent is mondana, nem igazán tudom hogyan folytathatnám, mert nem vagyok jó ismerkedésben, elég magamnak való vagyok és nem szoktam túl sokat beszélni mindennapjaimban, munkát is aszerint választottam hogy kevés ember legyen körülöttem és ritkán kelljen beszélni, szabadidőmben mindig egyedül töltöm. Tehát problémás lenne érdeklődést felkeltenem, mert nem vagyok nagy dumás és ha már leszólítom akkor legalább nekem kellene elinditanom és fenntartani beszélgetést. Ami nehéz mindig mondták régebben emberek hogy nehéz velem egy jót beszélni, igaz azok az emberek nem is érdekeltek így egyértelmü hogy nem tettem bele semmi energiát.

Viszont zavar hogy vannak akik tetszenek lányok nem ismerem őket, de vmi késztetés van hogy megkellene ismernem őket, viszont nem igazán tudom mit csináljak, el kellene nyomni és akkor tökéletes lenne vagy tenni ellene megpróbálni de félek.

Hülye dumákat nem szeretnék mert az nem én vagyok úgyse jönnék ki jól belőle ha erőltetnék olyan személyiséget ami nem én vagyok.


Utolsó érdekes igen régen nagyon hagytam magam dominálni(tehát sokat hagytam rá másokra), de azóta kicsit fejlődtem és nem hagyom magam annyira.

De még igy is azt mondanám hogy nem vagyok túl erős, és könnyen ráhagyok dolgokat mások akaratára, amig nem megy át nagyon pofátlanba, mert akkor már nem hagyom magam. De alapból megengedő vagyok túlságosan, engedékeny.

2020. okt. 2. 16:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Sejtettem. Mivel vannak állomások az életben, amiket ha kihagysz; megrekedhedsz. Például, ha másodikban nem tanulod meg a szorzótáblát, és késöbb sem pótolod, akkor akadhatnak gondod hetedik és nyolcadik osztályban a matematikával.


A félelem tárgya mindegy, az érzés maga azonos, félhetsz a nőktől,kógyóktól,pókoktól,repüléstől,magánytól,sötétől,bohóctóol,liftől, kiállni magadért, megűtni valakit... kimeríthetetlen.

A testi reakciók minden esetben azonos, pulzusszám emelkedik, gyomortáji kellemetlen érzés. Ezeket kell megtanulnod kezelni, elviselni. Utólag azt fogod mondani magadnak, ebből csináltam ekkora ügyet?

2020. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hogyan tanulhatom meg kezelni elviselni?

Azt még sokkal inkább eltudom képzelni hogy esetleg leszólításig pl eljutok na de utána csak kinos csendet tudok elképzelni mert amúgy sosem igazán ismerkedtem életben, mindig olyan magamnak való voltam és a családi körből nagyjából 2 emberrel megelégedve mint társaság, de jellemzően egyedül végig.

Nehéz megtenni a lépést mert talán ez a legnagyobb félelmem, nem is feltétlen félelem hanem inkább legkellemetlenebb és ebben vagyok legkevésbé jó hogy bármiben is kezdeményezzek, passzív hozzáállásom és alapból nem igazán érdekel senki, magamon kivül. Itt a kivétel az hogy látok néha olyan lányokat akik annyira tetszenek hogy érdekelnek megismerném őket, de teljesen nem tudom hogyan. Mert nem tanultam meg sose ezt a dolgot, csak ami nagyon kell élethez, tehát dolgaimat ügyeimet intézni vagy munkahelyen munkával kapcsolatos megbeszélni valók minimális tisztelet.

Szóval félek meg kellemetlennek érezném leszólítást, hogy zavarom a lányt nagyon rosszul esne félnék reakciótól stb.

Nem tudom hogyan léphetek ezen túl.

Online nem látom sok értelmét mert ott nem igazán tudd érdeklődést felkelteni bennem senki és fordítva is, olyan semmilyen személytelen, meg hatalmas távolságok lehetnek és nagyon húspiac jellegü, annak ellenére is hogy tényleg külső ami megfog. A lényeg az hogy élőben kellene valahogy ismerkednem vagy feladnom a dolgot , elnyomni a vágyat egy társra akkor szabad lehetnék végre, vagy megoldani nem tudom


Nagyon nehéz

2020. okt. 2. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!