Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy egyedülálló férfi vagy nő...

Egy egyedülálló férfi vagy nő mikor főzzön,ha mindennap reggeltől estig a munkahelyén van?

Figyelt kérdés
Én még szerencsés vagyok mert hétköznap is mindig van 1-2 szabadnapom,de mi van azokkal,akik heti 5-6 napot dolgoznak egymás után 12 órákat?És nem várja őket otthon a párjuk meleg vacsorával mert nincs párjuk?Hazaér este 8-ra fáradtan és akkor àlljon neki krumplit pucolni?Vagy vasárnap amikor otthon van főzzön meg magának egész hétre?És ha 2 nap után megromlik az étel és dobhatja ki?És a szüleik se tudnak rájuk főzni mert vidéken laknak?Persze rendelhet kajàt,vagy beülhet egy étterembe,de az úgy elég dràga és lehet jól se lakik.Főtt ételre még szüksége van az embernek,nem lehet szendvicseken élni,kikészül a gyomra.

2020. okt. 7. 11:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már egyre több olyan fagyasztott készételt lehet kapni, hogy csak néhány percre mikróba teszed, és kész is. Pl. hamburger hús, fasírt golyó.

Vagy hétvégén nagyobb adagot főzöl valamiből, és lefagyasztod a maradékot.

2020. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha drága a menü, akkor minek dolgozik az ember annyit? Hogy még kajára sem telik? Este 8-ig minden nap 12 óra és egy nyomorult menü nem jön ki belőle? Ami 1500, - max.? Néha lehet hideget enni, de pl. pizza, üveges szósz, melegszendvics, tojás, virsli nem egy nagy főzés. Vagy kifőzöl egy tésztát és rádobsz vmit, túrót, mákot, stb.
2020. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én lefőzök egész hétre, még nem lett belőle bajom.
2020. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
És miért kéne a párodnak főzni ha nem otthon ül? A szülőnek meg pláne? Más is megoldja a munka melletti főzést siránkozás helyett.
2020. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem minden nap meleg ételt viszek. Mivel vegetáriánus vagyok nem tudom igenybe venni a munkahelyi étkeztetést. De gyorsan elkészíthető ételeket meg lehet csinálni. Pl. Krumpi, tök megsül a sütőben magától még megpucolni sem kell. Hozzá lehet valami mirelitt cuccot bedobni pl. Rántott sajt de aki húst eszik ott még nagyobb a kínálat. Vagy felteszek rízs vagy tesztát főni. Amíg lezuhanyzom kész is a hozzávlí szószt meg gyorsan összevágom és jénaiba bedobom a mikróba csak össze kell keverni a végén. Kb ilyeneket viszek. Ha nagyon nincs időm csak bedobálom salátanak valót a táskámba. Megoldható sok munka mellett is. De sokan a munkahelyen esznek. Nálunk van dolgozói menü a szomszéd étteremben. Vagy kimennek gyrost vagy hamburgert enni. De olyan is van aki rendel valahonnan és hozzák neki az ebédet minden nap.
2020. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Félkészre csinálj előre, azzal kevesebb gond van hétköznap.
2021. jan. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!