Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha sokáig magányos leszek egy...

Ha sokáig magányos leszek egy idő után álomvilágban fogok élni?Elveszítem a realitás érzékem?

Figyelt kérdés
Szóval lehetséges,hogyha csak rám néz egy lány,Én már azt fogom gondolni hogy tetszem neki?Vagy ha az utcán kér tőlem az egyik egy szál cigit én már azt fogom hinni hogy bejövök neki azért jött oda hozzám cigit kérni?Tehát egy álomvilágban fogok élni ahol tetszem a lányoknak,miközben valahol tudni fogom hogy ez nem így van,de csak így fogom tudni elviselni a nehéz sorsomat?

2020. okt. 8. 02:24
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem ilyen egyszerű. Magányban is le lehet kötnie az embernek önmagát értelmes tevékenységekkel.
2020. okt. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Valószínű.
2020. okt. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom ha vágyom egy barátnőre de nem megy a csajozás,Mert csúnya vagyok,Vagy túl félénk,Vagy buta vagy akármi,egy idő után ki fogok alakítani magamnak egy álomvilágot,hiszen én is szeretném jól érezni magam,Én is szeretném ha szeretve lennék.Persze a valóságban továbbra sem fogok tetszeni senkinek,de az álomvilágomban népszerű leszek a csajok körében.
2020. okt. 8. 02:57
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom hány éves vagy, ha még tanulsz, máshogy látod a világot. Görcsösen akarod, 'de nem megy a csajozás'. Ne parázz rá, mert még jobban rágörcsölsz. Ha már dolgozol, más lesz, lesz kereseted, szakmai tapasztalat stb nagyobb önbizalmad lesz.

Keress valami hobbit, pl. ha érdekelnek a kutyák, képezd magad a témában, és ha úgy érzed felelősségteljes gazdi tudsz lenni, szerezz be kutyát. Nagyon fel tud vidítani, jobban érzed magad, és kutya sétáltatás közben (pláne ha aranyos, a lányok számára 'cuki' kutyád van) jól lehet ám ismerkedni :) Egy aranyos kiskutya vonzza a nőket, könnyebb szóba állni, van közös téma, nem mondom hogy mindenki egyből hanyatt akar dönteni, de tartozol egy csoporthoz, könnyebb beszélgetni, ismerkedni, és nagyobb eséllyel alakítasz ki kapcsolatokat (lehet csak baráti is), amitől az önbizalmad is nőhet. Igy meg már könnyebb a csajozás, meg lehet nem Te találsz rá leendőbelidre, hanem ő talál Rád... Persze lehet más hobbi is, de kutyával a legkönnyebb ismerkedni.

2020. okt. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Embere válogatja. Nekem 10(!!!)éve nem volt senkim, és teljesen reálisan látom a dolgokat.
2020. okt. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen álomvilágban fogsz élni de nem ilyen típusúban. Sokkal rosszabb lesz. Nekem pl keverednek az álmaim a valosággal néha nem tudok kolülömbséget tenni. Sok pszichoszomatikus bajom lett. És gyakran érzem úgy mint aki megivott 2dl pálinkát shín józamul és nem jó értelemben. Amit írtál olyan téves megítéléseim nincsenek. Reálisan látom ha tetszem valakinek vagy sem.
2020. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem,az hogy arról álmodózol hogy bárcsak össze jönnék azzal a csajjal,az nem aztjelenti hogy álomvilágban élsz.Csak jo lenne és kész az élet megy tovább..
2020. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Tudod, kérdező, bármilyen hihetetlen is ez kamaszkorban, az élet sokkal szebb bármilyen álomvilágnál. Egyetlen feltétel, hogy tedd oda magad, bármit csinálsz is!
2020. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

#8


"Sokkal szebb"


Persze, ha szerencséd van, nyilván. Ezt egy észak-magyarországi putriban is el mernéd mondani?

2020. okt. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem veszíted el a realitás-érzékedet; az olyankor szokott lenni pl, ha mondjuk már majdnem kéthete nem eszel. ( Ne próbáld ki, veszélyes.)
2020. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!