Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az a lány,aki egy pár éve...

Az a lány,aki egy pár éve rámosolygott Budán egy villamosvezetőre és szivecskét mutatott neki a kezével,azóta sem jelentkezett?

Figyelt kérdés
Pár éve történt itt Budapesten hogy egy villamosvezetönek le kellett szállítani az utasait egyik megállónál.Az egyik utas,egy lány a villamosvezetőre mosolygott és szivecskét formált a kezéből.A villamosvezető ezután kereste a lányt a neten,kérte ha magára ismer jelentkezzen.Utána nem sokkal azt olvastam a lány ezt nem tette meg.Mi lehetett az oka?Barátja volt?Vagy azért nem jelentkezett volna mert feltételezte,hogy egy villamosvezető nincs jól megfizetve,nem jómódú és ezért inkább nem vette föl vele a kapcsolatot?Szerintem pedig a felhívás eljutott a lányhoz.Mi lehetett az oka hogy nem reagált?Vagy később reagált talán?Tud erről valaki valami infót?

2020. okt. 21. 22:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Vezesd tovább azt a villamost bácsi.
2020. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Ohh, igen, én ismerem ezt a random idegent, és részletesen be is számolt nekem arról, hogy ezt milyen szándékkal (nem) tette, ezért most leírom neked, hogy mindenképpen informálódj erről az érdekfeszítő történetről. Ja, nem.
2020. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Utánanéztem,2014.december 30-án történt ez az eset.Engem érdekelne,hogy jelentkezett e a lány,ha meg nem,miért nem.
2020. okt. 21. 22:19
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Inkább ülj vissza a vezetőülésbe, erősen nagy az esély, hogy a lány csak szórakozott veled. Tudjuk, hogy te vagy a döcögényvezér, felesleges E/3 személyben írni.
2020. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű egyszeri kedvesség volt ha volt ilyen.
2020. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#4 nem èn vagyok az a villamosvezető,de sokat jàrtam azon a vonalon ahol ez történt,meg sokàig ott is laktam Újbudàn.
2020. okt. 21. 22:25
 7/19 A kérdező kommentje:
#5 oké hogy egyszeri kedvesség volt,de attól még írhatott volna a villamosvezetőnek egy levelet,hogy köszönöm az érdeklődést, örülök hogy örömet szereztem neked,a kávémeghívást sajnos nem fogadhatom el,mert párkapcsolatban élek.További jó villamosvezetést, kívánom hogy találd meg az igazit, üdvözlettel Gizi.
2020. okt. 21. 22:33
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet hogy nem jutott el hozzá hogy keresi. Én sem hallottam erről, csak most tőled.
2020. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem dugni akart a villamosvezetovel pl, csak olyan volt, mintha peace-t akart volna mutatni.
2020. okt. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak felreertette volna a villamosvezetö a szitut. A leszallas miatt mutathatta csak
2020. okt. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!