Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Előfordulhat az hogy egy lány...

Előfordulhat az hogy egy lány vagy nő lenézi a keveset kereső, albérletben tengődő munkás férfit,de végül mégis összejön vele?

Figyelt kérdés
Vagy ha egy nő azt mondja hogy ő csóró férfival nem fog összejönni akkor az úgy is lesz?A feje tetejére is állhat az egyszerű,munkás férfi,akkor sem fog vele összejönni?Vagy meg tudja puhítani a férfi, hogy végül a nő beadja a derekát?

2020. okt. 22. 01:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Tehát a szegény férfi nem megsértődik rá,hanem kitartóan udvarol a nőnek, végül a nő beadja a derekát és összejön azzal a férfival,akire korábban azt mondta,kizárt hogy egy olyannal mint ő összejöjjön.
2020. okt. 22. 01:05
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyen, persze.
2020. okt. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 tehát Te is úgy gondolod,hogy nem kell készpénznek venni,ha egy nő azt mondja nem jönnék össze csóró férfival,mert változhat a véleménye?
2020. okt. 22. 01:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Összejöhet vele, csak egy ilyen korlátolt, aranyásó, nagyravágyó nő hosszútávon nem fogja bírni hogy nem tud az Instára Bora-Borán készült képeket töltögetni és derogálni fog neki beülni a Suzukiba. Állandóan csesztetni fogja a férfit, teljesen lerombolja az önbecsülését. A férfi meg nagy eséllyel teljesen tönkremegy anyagilag, mert próbálja maga mellett tartani a nőt, ezért tovább nyújtózkodik mint ameddig a takarója ér, hogy lenyűgözhesse, emiatt hitelcsapdába kerül.
2020. okt. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem értem, miért akarna bárki is olyan embert maga mellé, aki lenézi őt.
2020. okt. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon soktényezős dolog. A kitartó udvarlás és a nyomulás közt elég vékony a határ. Na most az a csaj, akinek a pénzes faszi kell nagyon ritkán ereszkedik az alacsonyabb szintekre, esetleg megvilágosodott, hogy nem minden a pénz. Tehát egy erős friend zone-ból még lehet fordítani, ha rá van mutatva, hogy ki állt ki mindig érzelmekkel a nő mellett. De ugye ehhez kell a felismerés a női oldalról. Az tuti hogy kitartás és türelem kell hozzá, viszont ritka az, amikor ez bejön. Szóval igen csak elgondolkadtató, hogy megéri-e teperni, mert ha be is jön, se biztos, hogy tartós lesz a dolog.
2020. okt. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Albérletben tengődő?? Ember, mai albiárak mellett szerintem tök pénzes, akinek futja albérletre... ezek szerint van 100-200ezer ft "fölös" pénze havonta. :D


Amúgy meg tudod ki akarna maga mellé olyan partnert, aki lenézi.

2020. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a nők 95%-a lenézi az ilyen férfiakat, biztos, hogy nem jönne vele össze. Persze ha a csaj se keres jól, akkor lehetséges. De egy gazdag plázacica biztos nem jönne össze egy munkással.

Elnézést minden Nőtől, akit esetleg megsértettem!

18/F

2020. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

8, tehát ezek szerint a nők 95%-a gazdag plázacica?

Nem azért, engem nem sértettél meg. Gazdagnak mondható vagyok, plázacica semmiképpen, a párom házában meg még a víz sincs bevezetve. Nem azért szeretem amije van vagy amije nincs.

2020. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, a 95% a gazdag nőkre vonatkozik.
2020. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!