Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az előfordulhat, hogy a...

Az előfordulhat, hogy a kilókból nem (vagy csak nagyon keveset) adtam le, viszont cm-be mérve meg látszik a változás?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
igen :) én így kezdtem a fogyást
2011. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél így kezdődik, aki főként mozgással fogy, hiszen a zsír lassan eltűnik, a helyére izom kerül, ami nehezebb..
2011. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az a helyzet,hogy én nem mozgok (még) mert szoptatok.

csak igyekszem nem enni egésznap. kiváncsiságból felvettem az egyik nadrágomat ami már a combomnál elakadt 2hónapja!most meg simán begomboltam. viszont a mérlegre állva meglepve tapasztaltam,hogy csak 1kg-mal vagyok kevesebb.ezért nem értettem a dolgot..!

2011. aug. 17. 19:54
 4/4 anonim válasza:
Mivel szoptatsz terhes voltál nem rég, ergó vízzel voltál telítődve, nyilván lement. Viszont szoptatás mellett étkezz rendesen mert a kisgyerekednek ártasz csak ha nem kap megfelelő táplálékot. Ha nem eszel rendesen ő sem eszik..
2011. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!