Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van esély arra, hogy kapcsolat...

Van esély arra, hogy kapcsolatom is legyen és a távolságot is megtartsam egyszerre? 18/l

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom és valószínűleg nem is lesz egy jó ideig, viszont lehet, hogy valamikor szeretnék majd, de nem tudom, hogy lehet-e olyan kapcsolatot kialakítani, hogy jól elvagyunk meg minden, de nem állunk annyira közel egymáshoz, nem költözünk össze meg nem vernek meg és nem irányítanak? Tudtok tanácsot adni?

2020. okt. 31. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem borzalmasan régimódi, kegyetlen, szívtelen közegben mozogtál. Olyanok a rokonaid, mint az én tatám meg apám volt. Szerintem már annyira félsz, hogy normális fiúnál is lehet beképzelnéd, hogy erőszakos és kegyetlen.


Egyébként meg nem kell ilyen fiúval összejönnöd, és szerintem elég sok fiú van, aki ennél ezerszer normálisabb és nem bántana téged.

2020. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
38%

Ezt úgy hívják laza kapcsolat. Én pont ebben vagyok. Szoktunk beszélni, találkozunk, van hogy én vagyok nála, vagy ő nálam, randizgatunk, megvan közöttünk minden, de hallani sem akarunk az összeköltözésről. Már a legelején leszögeztük, hogy ez lazakapcsolat lesz, és nem gondoljuk túl, ha esetleg úgy alakul, akkor természetesen kisülhet több is, de egyelőre jól érezzük magunkat így. Nincs féltékenykedés, mindketten oda megyünk ahova akarunk, nincs engedélykérés, stb.

Nekem ezelőtt volt komoly kapcsolatom, az elég is volt.

2020. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Először szerintem le kellene küzdened ezeket a gátakat majd egy egészséges határt kialakítani. Vannak nagyon aranyos fiúk akik mindent megtennének hogy boldoggá tegyenek és hidd el érdemes foglalkoznod ezzel, magaddal. Nyilván a narcisztikus nyomorekokat nehez kiszurni de ne hidd azt hogy mindenki ilyen. Ha találnál egy rendes fiút biztosan sokat segítene ennek a bizalmatlanságnak a feldolgozásában.

Ismerkedj sokat és ha nem is azonnal de kifogsz majd egy rendes megerto egyutmukodo tamogato csaveszt.

En ebben nem sz.roztam soha. ha kicsit is erzem azt hogy narcisztikus vagy bunko vagy nem nyitott onfeju stb akkor onnantol kezdve nem tetszik mivel egybol az ugrik be hogy en egy normalis sraccal akarom leelni az eletem es o nem felel meg az elvarasaimnak. Es sok csalodas utan ugyan ,de most megtalaltam a felem ugyhogy ne add fel te sem az ilyen rossz tapasztalatok miatt.

2020. nov. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!