Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha 23 év alatt nem volt...

Ha 23 év alatt nem volt kapcsolatom, akkor már elég kicsi az esély, hogy lesz, ugye?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 21:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Nincs ilyen statisztika, hogy kinek, mikor, mit kell megélnie.
2014. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Azért 23 évesen még ne ásd el magad!

Elég sok időd van még kapcsolatra.

2014. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Persze, de azért ilyenkor már a többségnek van/volt. Engem ez nem zavar hogy másnak így alakult, az foglalkoztat inkább, hogy lehet én nem vagyok alkalmas erre, belőlem hiányzik valami. Legalábbis én így gondolom.
2014. ápr. 19. 21:58
 4/23 anonim ***** válasza:
nem árt, ha az ember megismeri önmagát, alapos elemzéssel talán kideríthető az eddigi "sikertelenség" oka.
2014. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Lehet még kapcsolatod, ha tudsz ismerkedni.

Én 25 éves vagyok és még nem volt barátnőm, mert nem merek odamenni senkihez, meg nem tudok beszélgetni, zavarba vagyok mások előtt. Barátaim sincsenek, mindig otthon ülök. Így nem is lesz.

2014. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ilyen barátom is van (ők 22 évesek). Mindkettőjüknek vannak barátaik, nem rondák, nagyon viccesek, de valamiért nekik sem jött még össze semmilyen kapcsolat. Nem tudom miért, mert amúgy nagyon jófejek. Az egyik ráadásul kifejezetten jóképű, nagyon sok csajnak bejön.
2014. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Erre nincs törvény! Esetleg azt tudod, hogy miért nem volt ? Van valami a háttérben ?
2014. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem 22 évesen lett először kapcsolatom. Az is csak arra volt jó, hogy ne legyen ciki, hogy ennyi idősen még nem volt egy komoly sem. Amúgy nem ciki, csak én éreztem magam tőle rosszul. A tudattól. Amúgy meg inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.
2014. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

25 vagyok és nem volt bnőm... mert nem is akarok kapcsolatot!


Környezetemben lévők állandóan veszekednek, idegesek stresszesek és ezek mellett el is vannak adósodva. Nekem ezek nem hiányoznak az életemből!

2014. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából nem tudom mi miatt nem volt még, azt is szoktam gondolni, hogy lehet én nem vagyok szerethető ilyen formában. (és az a baj, hogy most már nem is hiszek benne)

Mert egyébként valahol "tök normálisnak" tartom magam. Dolgozom, vannak barátaim, igaz ritkán tudunk találkozni. De napi szinten emberek között vagyok, van kapcsolatom a külvilággal, és így sem működik. Azért gondolom, hogy valami hiányozhat belőlem, de nem tudom, hogy mi.

2014. ápr. 19. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!