Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Idézet? Van ilyesmi ami...

Idézet? Van ilyesmi ami tényleg szívhez szól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudtok olyan idézetet ami a lelki fáradtságról szól ami tényleg arról szól és nem másról amikor tényleg elfárad a lelked és már kihat a fizikailag testedre is?

Amikor már túl sok minden osszejott és hogy nem bírod tovább? Akár angolul akár magyarul?

Köszönöm


2020. nov. 2. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Emberi törvény kibírni mindendent és menni mindig tovább, még akkor is ha nem élnek benned már remények és csodák" / Hemingway/ Lehet nem pontosan idéztem de a lényeg benne van.
2020. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ilyet nem nagyon tudok, de ha megfogadsz egy tanácsot: írjál TE! Én csak pár idézetet tudok, talán jól jöhet valamikor (ezek nem a témához tartoznak, de valamire mégis csak jók!)


"Feelings can change, but memories don't."



"Nincs érzelem, nincs fájdalom."



"xy: Félsz a haláltól?

én: Az élettől jobban."


" Hidd el, tőlem lehetek bárhol

Bárkivel körülvéve

Érezhetem magam bárhogyan

Te mindig az eszembe fogsz jutni!"


Amúgy ha szeretnéd, írok neked! Csak mondd el, hogy miről, és mennyit! 😊

2020. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
[link] megtaláltam a pontos idézetet. Nekem segített. Remélem Neked is fog. A lényeg sohasem adjuk fel. Mindig jön újabb, valami amit még nem ismerünk, amit át kell élnünk.
2020. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek ❤️ ha van még jöhet.

Igazából a lelki fáradságom abból fakad higy a férjem akivel 8 éve együtt vagyunk inkább egy idegen"baratot" választ mintsem engem. Eldobna mindent amit együtt ateltunk..

2020. nov. 2. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaaj, hát ez borzasztó! Próbáljátok megbeszélni! 8 év azért nem kevés. Bár én még nagyon fiatal vagyok, nincs férjem, de ha csak 1 alkalom volt, bocsájtsd meg neki! Őszintén, belegondoltam ebbe a helyzetbe és hát egy kicsit megkönnyeztem. Sajnállak nagyon, így ismeretlenül is!! ☹️
2020. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, #2 voltam 🙂
2020. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!